Czasopisma

Budujemy dom

Wydawnictwo: AVT

Typ: Miesięcznik


"Budujemy Dom" to miesięcznik dla budujących, zawierający wiele porad i praktycznych artykułów. Dostarcza swoim Czytelnikom niezbędną wiedzę na temat różnych etapów wykonywanej pracy przy budowie bądź remoncie domu jednorodzinnego.


Cena: 9,95 pln

Przegląd budowlany

Wydawnictwo: Zarzad Główny Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa

Typ: Miesięcznik


Pismo o charakterze naukowo-technicznym, którego ambicją jest dostarczenie odbiorcy pełnej, aktualnej i profesjonalnie przygotowanej informacji z szeroko pojętego rynku budowlanego.
Zawiera opracowania i przeglądy nowych technologii, specjalistyczne artykuły z zakresu najnowszych rozwiązań i badań w budownictwie ogólnym, informacje o nowych produktach, materiałach budowlanych i nowoczesnych technologiach. Artykuły problemowe są recenzowane.


Cena: 34,00 pln

Materiały Budowlane

Wydawnictwo: Sigma-NOT

Typ: Miesięcznik


Tematyka: nowoczesne materiały budowlane i instalacyjne potrzebne do wznoszenia i remontów budynków (przegląd poszczególnych grup wyrobów) oraz technologie ich produkcji i stosowania. Energo- i materiałooszczędne metody budowy i wykończania domów. Kompleksowa termorenowacja starych zasobów mieszkaniowych. Normalizacja i certyfikacja wyrobów budowlanych. Nowe przepisy prawne i finansowe dotyczące budownictwa wraz z komentarzami. Informacje o rynku budowlanym. Stan oraz perspektywy rozwoju budownictwa i poszczególnych branż przemysłu materiałów budowlanych. Vademecum Unijne.
Czytelnicy: projektanci i architekci, inwestorzy i wykonawcy robót budowlanych, producenci i dystrybutorzy wyrobów dla budownictwa, służby nadzoru budowlanego, rzeczoznawcy budowlani, pracownicy jednostek samorządu terytorialnego, gospodarczego i zawodowego związanego z budownictwem, uczniowie i studenci kierunków budowlanych i wiele innych osób zawodowo związanych z budownictwem.


Cena: 20,28 pln

Doradca Energetyczny

Wydawnictwo: Instalator Polski

Typ: Dwumiesięcznik


Czasopismo adresowane do audytorów energetycznych oraz osób zainteresowanych efektywnością energetyczną budynków, świadectwami (paszportami) energetycznymi obiektów budowlanych oraz produktami i usługami, które mają wpływ na efektywność energetyczną. Ich celem jest obniżenie energochłonności gospodarki, w tym obniżka kosztów eksploatacji budynków, m.in. przez stosowanie energooszczędnych rozwiązań, termomodernizację oraz racjonalne wykorzystywanie energii, w tym pochodzącej ze źródeł odnawialnych.


Cena: 15,50 pln

Przewodnik budowlany

Wydawnictwo: Wydawnictwo Przewodnik Budowlany

Typ: Dwumiesięcznik


Praktyczny poradnik dla inwestorów i budowlanych firm wykonawczych, w którym znajdziesz nowości rynku budowlanego oraz produkty uhonorowane tytułem "Sprawdzone na budowie", poznasz uznane technologie i produkty oraz dowiesz się, jak we właściwy sposobów stosować je na placu budowy. Sprawdzisz ceny produktów i koszty robocizny.


Cena: 8,00 pln

Warstwy - dachy i ściany

Wydawnictwo: BUD-MEDIA Sp. z o.o.

Typ: Kwartalnik


Warstwy - dachy i ściany - wiedza i aktualności z branży materiałów hydro- i termoizolacyjnych, pokryć dachowych, fasad oraz chemii dla budownictwa.


Cena: 8,50 pln

Izolacje

Wydawnictwo: Dom Wydawniczy MEDIUM

Typ: Miesięcznik


Głównym atutem miesięcznika jest bogata i rzetelnie opracowana zawartość merytoryczna adresowana do projektantów, architektów, inżynierów i fachowców na co dzień związanych z branżą budowlaną. Pismo jest źródłem wiedzy o technologiach i materiałach z zakresu budownictwa ze szczególnym uwzględnieniem izolacji termicznych, akustycznych, technicznych oraz hydroizolacji.


Cena: 9,50 pln

Ładny dom. Budowa i remont

Wydawnictwo: Agora SA

Typ: Miesięcznik


"Ładny dom" to miesięcznik prezentujący informacje zarówno z zakresu porad architektonicznych, jak i prac budowlanych, instalacyjnych oraz wykończeniowych.


Cena: 6,90 pln

Fachowy Wykonawca

Wydawnictwo: Publikator

Typ: Dwumiesięcznik


"Fachowy Wykonawca" to specjalistyczny magazyn adresowany do szerokiej grupy wykonawców, specjalizujących się zarówno w pracach budowlanych, jak i remontowo-wykończeniowych. Porusza tematy omawiające najnowsze rozwiązania technologiczne, nie unikając przekazywania informacji o znanych i stosowanych produktach i technologiach.


Cena: 5,90 pln

Ekspert budowlany

Wydawnictwo: Dom Wydawniczy MEDIUM

Typ: Dwumiesięcznik


Dwumiesięcznik „Ekspert Budowlany” to bezpłatny magazyn o tematyce budowlanej, adresowany do osób budujących, remontujących lub modernizujących swoje domy, a także do małych firm wykonawczych. Pismo ma charakter poradnikowy.


Cena: bezpłatny pln