Biblioteka
Płyty warstwowe w sztywnych okładzinach metalowych

Płyty warstwowe w sztywnych okładzinach metalowych

Wydawnictwo: DW MEDIUM

Autor: Jacek Sawicki

Cena: 38 pln

Kup Teraz

Zamysł napisania tej książki zrodził się po opublikowaniu w miesięczniku "IZOLACJE" serii moich artykułów dotyczących płyt warstwowych w sztywnych okładzinach metalowych.

"Płyty warstwowe w sztywnych okładzinach metalowych. Przewodnik dla inwestorów, architektów i wykonawców" to książka adresowana do czytelnika mającego ogólne przygotowanie z dziedziny budownictwa. Jej celem jest przedstawienie płyty warstwowej jako wyrobu budowlanego o zwyczajnych i zarazem niezwykłych właściwościach, który w projektowaniu i wykonawstwie traktuje się według schematów odbiegających od tradycyjnego budownictwa murowego.

Publikacja - w zamyśle autora popularno-naukowa - zawiera elementarne informacje, które mogą być pomocne dla inwestorów, architektów i wykonawców planujących stosowanie tego materiału, inspektorów budowlanych, rzeczoznawców, młodzież zawodowych, średnich i pomaturalnych szkół budowlanych, studiujących na uczelniach technicznych kierunki budownictwa i architektury oraz osób zainteresowanych budownictwem.

Podczas kompletowania materiału do książki "Płyty warstwowe w sztywnych okładzinach metalowych. Przewodnik dla inwestorów, architektów i wykonawców", autor korzystał z uwag specjalistów z branży, co z pewnością podniosło jej wartość merytoryczną.