Biblioteka
Sami wykonujemy izolacje i wytłumienia

Sami wykonujemy izolacje i wytłumienia

Wydawnictwo: Pagina

Rok wydania: 1997

Autor: Bernd Serexhe

Cena: 20 pln

"Sami wykonujemy izolacje i wytłumienia" jest dedykowany każdemu, kto chce zaizolować cieplnie ściany, dachy, stropy, czy też wytłumić hałas dobiegający z zewnątrz. Każda czynność jest pokazana i objaśniona krok po kroku przy pomocy rysunków, zdjęć i opisów.

Książeczka "Sami wykonujemy izolacje i wytłumienia" z serii "Compact Praxis" pokazuje, jak się to robi. Udzielając cennych rad wtajemnicza w sposoby, które już tysiąc razy sprawdziły się w praktyce. Każda czynność szczegółowo krok za krokiem pokazana jest i wyjaśniona w tekście popartym ilustracjami.

Przejrzyste oznaczenia pozwalają od razu zorientować się, z jakim stopniem trudności oraz nakładem sił i czasu należy się liczyć przy podejmowaniu każdej pracy, jakie narzędzia będą potrzebne i ile pieniędzy można zaoszczędzić własną pracą.

Wypróbowane kompletne instrukcje dla udanego nowoczesnego majsterkowania gwarantują sukces.

Specjalistyczne sklepy, targi budowlane i kiermasze dla majsterkowiczów zaopatrują rzemieślników-amatorów we wszystkie potrzebne mu narzędzia i materiały. Jednak sam fakt posiadania właściwych narzędzi i zapał do pracy nie wystarczą. Niezbędne jest gruntowne przygotowanie i rzetelna fachowa wiedza o tym, jak należy wykonać pracę i jakich zasad należy przy tym przestrzegać.