Eksperci
Jakościowa zmiana w termicznych izolacjach budowlanych

Jakościowa zmiana w termicznych izolacjach budowlanych

Odpowiada: Krzysztof Krzemień

Dodano: 05 grudnia 2012

Termo Organika, dostarcza na rynek budowlany kompletny system ociepleń. Jest to zestaw materiałów, który pozwala na stworzenie odpowiedniej ochrony cieplnej ścian budynku. Gwarantuje on zmniejszenie wydatków na ogrzewanie i zwrot pieniędzy zainwestowanych w termoizolację.

Trzeba podkreślić, że wszystkie elementy systemu są wysokiej jakości, dzięki czemu pozwalają na uzyskanie wysokich standardów budowlanych. Produkcja każdego z elementów oparta jest o nowoczesną technologię. Podobnie jak najważniejsze elementy systemu – rekomendowane przez ITB styropiany Termo Organika – oraz pozostałe materiały systemu, znajdują się pod stałą kontrolą jakości na każdym etapie ich wytwarzania.

Nasze, cenione przez klientów styropiany w połączeniu z nowymi, markowymi produktami (m.in. kleje, tynki, farby) wchodzącymi w skład systemu gwarantują najwyższą jakość izolacji termicznej. System spełnia wszystkie wymagania techniczne – zarówno jeśli chodzi o izolacyjność, jak i o wytrzymałość. System tej klasy może kilkukrotnie zmniejszyć zużycie energii.

Pamiętajmy, że średnie opłaty za ogrzanie nieocieplanego domu stanowią aż 70% wszystkich kosztów eksploatacji takiego budynku. Ocieplając dom przy użyciu systemu Termo Organika oszczędza się nawet kilka tysięcy złotych rocznie.