Wydarzenia

KREISEL został ponownie nagrodzony godłem TERAZ POLSKA

Dodano: 10 czerwca 2011

6 czerwca 2011 r., podczas Koncertu Galowego w Teatrze Wielkim w Warszawie, firma KREISEL Technika Budowlana odebrała drugie w historii wyróżnienie w XXI Konkursie "Teraz Polska". Nagroda przyznana została za maszynowy tynk gipsowy lekki 651L.

KREISEL został ponownie nagrodzony godłem TERAZ POLSKA

"Teraz Polska" to konkurs niekomercyjny, wyłaniający najlepsze produkty i usługi. Kapituła konkursu wskazuje jakościowe, użytkowe i technologiczne wzorce dla innych producentów i usługodawców. Również klienci uzyskują dzięki konkursowi informacje o produktach najwyższej jakości.

Maszynowy tynk gipsowy lekki 651lW 2011 r., po przeprowadzeniu badań i kontroli przez branżowe komisje ekspertów, KREISEL został ponownie nagrodzony godłem TERAZ POLSKA za maszynowy tynk gipsowy lekki 651L.

Jak zapewnia firma, jej zaawansowane produkty i rozwiązania budowlane, takie jak wyróżniony tynk 651 L są często wybierane przez klientów. Godło TERAZ POLSKA świadczy o wysokim poziomie oferowanych wyrobów.

Ponownie nagrodzony godłem TERAZ POLSKA producent gwarantuje także podejmowanie działań zmierzających do trwałego ugruntowania zaufania odbiorców, jakim wielu lat darzone są jego produkty.

Zapraszamy do zapoznania sie z zakładką firmy KREISEL Technika Budowlana, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: KREISEL
godło: terazpolska.pl