Wydarzenia

Tytuł Budowlanej Marki Roku w kategorii "Ciężkie pokrycia dachowe" trafiał do firmy Röben

Dodano: 10 lipca 2015

Już po raz 7 marka Röben triumfuje w rankingu Marek Budowlanych i Dystrybutorów Materiałów Budowlanych realizowanym przez Centrum Badań i Analiz Rynku ASM, w kategorii "Ciężkie pokrycia dachowe".

Tytuł Budowlanej Marki Roku w kategorii "Ciężkie pokrycia dachowe" trafiał do firmy Röben

Celem przewodnim rankingu jest wyróżnienie najlepszych marek oraz dystrybutorów materiałów budowlanych obecnych na polskim rynku. O zwycięstwie w danej kategorii i tym samym przyznaniu tytułu Budowlanej Marki Roku decyduje średnia ocen z trzech kategorii zamieszczonych w ankiecie, w których firmy wykonawcze wskazują marki budowlane najwyższej jakości, marki o najlepszej relacji ceny do jakości oraz marki najchętniej wybierane. W tegorocznej edycji rankingu w kategorii "Ciężkie pokrycia dachowe" już po raz 7 triumfowała firma Röben.

Nagroda Budowlanej Marki Roku jest potwierdzeniem tego, że nie myliliśmy się co do przyjętej strategii działania. Poddanie się ocenie wykonawców jest swojego rodzaju egzaminem, a zdobycie ich uznania – bardzo dobrym wynikiem tego egzaminu. Nagroda Budowlanej Marki Roku jest również dowodem na to, że dialog, który podejmujemy ze środowiskiem wykonawców i stanowiący punkt wyjścia, podstawę do opracowywania najlepszych jakościowo produktów przynosi realne korzyści - wyjaśnia Lidia Misiuna, kierownik działu marketingu firmy Röben.

Tytuł Budowlanej Marki Roku w kategorii "Ciężkie pokrycia dachowe" trafiał do firmy Röben także w latach 2005, 2006, 2008, 2009, 2010 i 2014. - Warto zmierzyć się z opinią wykonawców, aby realnie ocenić swoją pozycję rynkową. Dachówki ceramiczne marki Rӧben są najlepiej oceniane przez środowisko dekarzy. Jest to więc dla nas potwierdzenie, że oferujemy dobry produkt, który sam broni się na rynku, w tym również w opinii fachowców - dodaje Lidia Misiuna, oceniając udział firmy w rankingu.

źródło: Röben

Firma: Roben