Wydarzenia

Termo Organika została sponsorem książki Tomasza Kozłowskiego

Dodano: 27 listopada 2015

Termo Organika została sponsorem książki Tomasza Kozłowskiego - uczestnika ekstremalnej misji Polska Stratosfera, którą również wsparła krakowska firma. "Historia tysiąca lęków" to zapis konfrontacji autora z jego własnymi lękami, nieustannym przełamywaniem ograniczeń i trudów w trakcie wychodzenia z tzw. strefy komfortu podczas przygotowań do niezwykłej misji.

Termo Organika została sponsorem książki Tomasza Kozłowskiego

Niespełna rok po zakończonej sukcesem misji, podczas której załoga Polskiej Stratosfery wpisała się w historię światowej aeronautyki i ustanowiła nieoficjalny rekord świata oraz trzy oficjalne rekordy Europy w skoku formacji spadochronowej z balonu na ogrzane powietrze, ukazała się książka jednego ze skoczków Polskiej Stratosfery - Tomasza Kozłowskiego.

Termo Organika od lat wspiera odważne przedsięwzięcia m.in. projekt Polska Stratosfera, dlatego firma została również sponsorem nietuzinkowej książkowej pozycji.

Wsparcie książki "Historia tysiąca lęków", która może pomóc innym ludziom w konfrontacji ze swoimi lękami i słabościami jest jeszcze jednym dowodem na to, że poza budowaniem odpowiedzialnej i solidnej marki dla Termo Organiki najważniejszy jest zawsze człowiek - mówi Tomasz Kozłowski, autor książki.

Od lewej A. Majewski, T.Kozłowski, Dariusz Stachura (Prezes Termo Organiki), T. Witkowski, K.Witkowska. Fot. Bartek Syta-1

Historia tysiąca lęków - dla kogo?

Tomasz Kozłowski jest psychologiem, coachem, doświadczonym szkoleniowcem i trenerem team-buildingu. Jest również autorem projektów szkoleniowych dotyczących funkcjonowania zespołów w trudnych warunkach. "Historia tysiąca lęków", to książka o przeróżnych lękach, wypełzających nie wiadomo skąd. O lękach społecznych, o niczym nieuzasadnionej potrzebie spełniania cudzych oczekiwań i o rozrastających się w naszych głowach katastroficznych obrazach przyszłości. Książka pokazuje również siłę drobnostek, które przybierają monstrualne rozmiary i zaczynają mieć niemal nieograniczony wpływ na procesy podejmowania przez nas ważnych życiowych decyzji.

W książce Tomasza Kozłowskiego czytelnik nie znajdzie opisów różnorakich sposobów na pozbycie się lęków, ale ma szansę odnaleźć motywację, aby się z nimi zmierzyć. Autor zachęca również czytelnika do refleksji, przypominając, że nie ma możliwości doświadczenia poczucia bycia spełnionym, jeżeli nie pokona się samego siebie.

Najbliższe spotkanie autorskie odbędzie się 3 grudnia 2015 roku w warszawskiej Kinotece, Plac Defilad 1, o godz. 19.00.
Książka dostępna jest na stronie: www.historiaskoku.pl.
Więcej informacji o projekcie Polska Stratosfera: www.polskastratosfera.pl.

źródło: materiały prasowe Termo Organika