Wydarzenia

Szósta Gazela Biznesu dla Austrotherm

Dodano: 23 lutego 2016

Gazele Biznesu to prestiżowy ranking najbardziej dynamicznych, małych i średnich firm w Polsce, organizowany przez wiodący dziennik gospodarczy Puls Biznesu.

 Szósta Gazela Biznesu dla Austrotherm

Reguły rankingu są przejrzyste, uczciwe i oparte o rzetelne dane, weryfikowane przez wywiadownię gospodarczą Coface Poland. Kryterium kwalifikacji obejmuje między innymi istotny wzrost przychodów w trzech pełnych, poprzedzających konkurs latach.

Gazele Biznesu to przedsiębiorstwa, które cechuje nienaganna reputacja oraz uczciwość wobec partnerów handlowych, pracowników, a także państwa. Ranking wyłania krajową elitę biznesu, która dąży do tego, aby polskie produkty charakteryzowały się najwyższą jakością i wysokim poziomem bezpieczeństwa. W 16. edycji konkursu nie zabrakło firmy Austrotherm.

Kolejna, szósta już statuetka Gazeli Biznesu jest dla nas ogromnym wyróżnieniem, stanowi o naszym nieustannym rozwoju i potwierdza realizację zakładanych wskaźników finansowych. Jest to również istotny sygnał dla naszych kontrahentów, że firma Austrotherm jest rzetelnym i wiarygodnym partnerem biznesowym, działającym w oparciu o zasady i wartości etyczne oraz społeczną odpowiedzialność biznesu.

Uzyskanie tej prestiżowej nagrody nie byłoby możliwe bez naszych klientów, którzy darzą nas swoim zaufaniem i z którymi na co dzień realizujemy wszystkie inicjatywy biznesowe.

źródło i zdjęcie: Austrotherm