Wydarzenia

Foveo Tech zostało partnerem SARP

Dodano: 29 maja 2012

Producent profesjonalnych systemów ociepleń budynków - marka FOVEO TECH, został oficjalnym partnerem Stowarzyszenia Architektów Polskich SARP. Głównym celem podpisanej między podmiotami umowy jest wsparcie działalności statutowej Stowarzyszenia.

Foveo Tech zostało partnerem SARP

Celami Stowarzyszenia Architektów Polskich są m.in. dbałość o jakość architektury i środowiska - zbudowanego oraz naturalnego - pojmowana jako interes publiczny oraz tworzenie warunków dla rozwoju twórczości architektonicznej i jej ochrona. Jednym z najważniejszych zadań, jakie przed sobą stawia SARP jest również tworzenie warunków dla rozwoju twórczości architektonicznej i jej ochrona. W takim właśnie celu Foveo Tech zostało partnerem SARP.

"To dla nas ogromna przyjemność współpracować z takim partnerem jak SARP. Dokładamy wszelkich starań, aby prowadzone przez nas działania sprzyjały realizowaniu innowacyjnych projektów i pomysłowości podmiotów działających w branży architektonicznej. Jest to kierunek, którym chcielibyśmy podążać w naszym partnerstwie ze Stowarzyszeniem" mówi Łukasz Dobrowolski, dyrektor marketingu FFiL Śnieżka S.A.

Marka Foveo Tech oferuje szeroki wachlarz rozwiązań opartych na wysokiej jakości farbach i tynkach dekoracyjnych. Jej działalność opiera się na filozofii "Protect&Decorate", która ma na celu zapewnienie odpowiedniej ochrony budynków i dbałość o estetykę przestrzeni.

źródło i zdjęcie: Śnieżka