Książki

Podstawowe izolacje budowlane

Rok wydania: 

2013

Wydawnictwo: 

KaBe

Autor: 

Anna Kaczkowska


W książce omówiono podstawowe rodzaje izolacji w budownictwie oraz stosowane środki i technologie ich praktycznej realizacji.


Cena: 30,00 pln

Adaptacja poddasza i wnętrza domu

Rok wydania: 

1996

Wydawnictwo: 

Arkady

Autor: 

Manfred Mauer


Pozycja "Adaptacja poddasza i wnętrza domu" umożliwia każdemu majsterkowiczowi wykonanie we własnym zakresie robót budowlanych związanych z przebudową poddasza oraz piwnicy, a także z przebudową i modernizacją wnętrza.


Cena: 20 pln

Hydroizolacje w budownictwie

Rok wydania: 

2006

Wydawnictwo: 

DW MEDIUM

Autor: 

Maciej Rokiel


W opracowaniu "Hydroizolacje w budownictwie" omówiono takie tematy, jak: renowacje starego budownictwa, balkony i tarasy, pomieszczenia wilgotne i mokre, dachy zielone, wybrane zagadnienia dotyczące hydroizolacji basenów, czy hydroizolacji zarówno cokołowych części budynków, jak i zagłębionych w gruncie.

Cena: 85 pln

Materiały budowlane. Tworzywa sztuczne

Rok wydania: 

2005

Wydawnictwo: 

Oficyna Wydawnicza Politechniki Warszawskiej

Autor: 

E. Osiecka


"Materiały budowlane. Tworzywa sztuczne" ma charakter podręcznika z zakresu wiedzy o jednej z bardziej istotnych i mocno zróżnicowanych grup materiałów budowlanych stosowanych we współczesnym budownictwie, jaką są wyroby z tworzyw sztucznych.


Cena: 23 pln

Budowa domu pasywnego w praktyce

Rok wydania: 

2006

Wydawnictwo: 

Przewodnik Budowlany

Autor: 

Ryszard Wnuk


"Budowa domu pasywnego w praktyce" opisuje zasady budowy domu pasywnego nie wymagającego ogrzewania. Znajduje się w niej opis budowy domu pasywnego wybudowanego na potrzeby publikacji wraz ze zdjęciami.


Cena: 28 pln

Materiały budowlane. Część 2

Rok wydania: 

2003

Wydawnictwo: 

WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne

Autor: 

Szymański Edward


"Materiały budowlane. Część 2" to podręcznik, który zawiera wiadomości na temat większości stosowanych obecnie materiałów budowlanych, m.in. wyrobów ze skał, ceramiki i szkła budowlanego, materiałów drewnianych i drewnopochodnych, lepiszczy asfaltowych i wyrobów, których są one składnikiem.


Cena: 23 pln

Obliczanie konstrukcji budynków wznoszonych tradycyjnie

Rok wydania: 

2006

Wydawnictwo: 

Dolnośląskie Wydawnictwo Edukacyjne

Autor: 

Jerzy Hoła, Piotr Pietraszek, Krzysztof Schabowicz


"Obliczanie konstrukcji budynków wznoszonych tradycyjnie" to pozycja, w której usystematyzowano i uaktualniono wiedzę mieszczącą się w obszarze budownictwa ogólnego, a dotyczącą obliczania elementów konstrukcyjnych budynków murowanych wznoszonych metodami tradycyjnymi.


Cena: 63 pln

Budownictwo ogólne dla architektów

Rok wydania: 

2008

Wydawnictwo: 

Archi-Plus

Autor: 

Przemysław Markiewicz


"Budownictwo ogólne dla architektów" jest książką omawiającą poszczególne działy budownictwa na zasadzie konkretnych przykładów projektowych, które mają zadanie inspirować do projektowania ze świadomością ogromnego wpływu rozwiązań budowlanych na wyraz architektoniczny całości budynku.


Cena: 160 pln

Płyty warstwowe w sztywnych okładzinach metalowych

Wydawnictwo: 

DW MEDIUM

Autor: 

Jacek Sawicki


Zamysł napisania tej książki zrodził się po opublikowaniu w miesięczniku "IZOLACJE" serii moich artykułów dotyczących płyt warstwowych w sztywnych okładzinach metalowych.


Cena: 38 pln

Posadowienie budowli, konstrukcje murowe i drewniane. Konstrukcje budowlane 3

Rok wydania: 

2008

Wydawnictwo: 

Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne

Autor: 

Stefan Pyrak, Wojciech Włodarczyk


"Posadowienie budowli, konstrukcje murowe i drewniane. Konstrukcje budowlane 3." zawiera omówione rodzaje i właściwości gruntów, fundamenty i problemy związane z posadowieniem budowli. Podręczni zawiera opisane zastosowanie i wymiarowanie konstrukcji murowych i drewnianych.

Cena: 20 pln

Początek |  poprzednia    1 2 3     następna | Koniec