Kalendarium

15.10
Sobota

Ogólnopolskie Targi Budowlane BUDOWA, REMONT, DOM i WNĘTRZE

Termin: 15.10.2011Miejsce: Warszawa 

Termin: 15 - 16 października 2011 r.
Miejsce: Warszawa
Informacje dodatkowe: Na targach można będzie zapoznać się z popularnymi i poszukiwanymi produktami usługami. Nie zabraknie przy tym nowości i niestandardowej oferty rynku. Ponad 150 wystawców to producenci i dystrybutorzy wyrobów budowlanych i instalacyjnych, chemii budowlanej, pracownie projektowe, firmy zajmujące się wykonawstwem i doradztwem budowlanym. Swoje produkty przedstawi też wiele firm z branży wykończenia i dekoracji wnętrz.

Ogólnopolskie Targi Budowlane BUDOWA, REMONT, DOM i WNĘTRZE to największa jesienna impreza wystawiennicza z zakresu budownictwa i wyposażenia wnętrz na Mazowszu. Będą im towarzyszyć spotkania i prelekcje, pokazy i warsztaty a także bezpłatne porady specjalistów w Targowym Centrum Bezpłatnych Porad. Na targach zaprezentują się firmy z Polski oraz producenci i dystrybutorzy m.in. z Włoch, Niemiec, Białorusi, Czech, Korei, Finlandii, Szwecji.

Patron targów, Polska Izba Przemysłowo-Handlowa Budownictwa, zaprasza wystawców do udziału w Konkursie o godło Złotego Kasku PIPHB. Celem konkursu jest promocja wyrobów, technologii, urządzeń czy rozwiązań konstrukcyjnych i usług mających zastosowanie w szeroko pojętym budownictwie a przy tym prezentowanych na targach.

Zwiedzający znajdą na Targach oferty materiałów budowlanych i izolacyjnych, okien dachowych, dachów, pomp ciepła, kolektorów słonecznych, rekuperatorów, rurowych kolektorów próżniowych, materiałów akustycznych w budownictwie, kotłów grzewczych, klimatyzatorów i wentylatorów.

Ogólnopolskie Targi Budowlane BUDOWA, REMONT, DOM i WNĘTRZE to miejsce prezentacji nowych technologii w budownictwie, m.in.: technologii budowy domów z prefabrykatów keramzytobetonowych, nowoczesnej niemieckiej technologii prefabrykacji przyspieszającej i zmniejszającej koszty prac na placu budowy czy technologii budowy energooszczędnych domów fińskich.

Na targach będą też firmy zajmujące się aranżacją, wykończeniem, adaptacją wnętrz, projektami i wykonaniem mebli kuchennych, szaf wnękowych, stylizowanych podłóg drewnianych i marmurowych, mebli dębowych, schodów drewnianych od najprostszych po schody gięte. Obecni będą wystawcy oferujący sztukaterię elewacyjną, firmy zajmujące się kowalstwem artystycznym i kompleksową obróbką szkła płaskiego oraz giętego.

źródło i zdjęcie: muratorexpo.pl

Nie przeocz w tym miesiącu