Kalendarium

19.10
Środa

Seminarium "Nowoczesne technologie w architekturze"

Termin: 19.10.2011Miejsce: Legnica 

Termin: 19 października 2011
Miejsce: Legnica
Informacje dodatkowe: Podczas seminarium "Nowoczesne technologie w architekturze" specjaliści zaprezentują nowe rozwiązania i technologie w zakresie szkła budowlanego, systemów szklenia, konstrukcji budowlanych z aluminium, systemów solarnych i ogniw fotowoltaicznych, automatyki drzwiowej oraz okuć do szkła, a także ich zastosowania w zrównoważonych inwestycjach budowlanych. Architekci będą mogli poznać najnowsze rozwiązania takie jak np. nowe rodzaje szkła w systemie Pilkington Profilit™.

Przedstawione zostaną możliwości kreatywnego wykorzystania szkła w architekturze, przy jednoczesnym spełnieniu przez nie wymagań związanych z izolacyjnością akustyczną i cieplną oraz ochroną przeciwsłoneczną. W trakcie seminariów przedstawiciele firm Pilkington Polska, Geze i Schüco International Polska zaprezentują wybrane realizacje architektoniczne i omówią na ich przykładzie zastosowanie konkretnych rozwiązań w praktyce.

Kolejne spotkania, planowane na listopad i grudzień 2011 r., odbędą się w Zakopanem i Bielsku-Białej.

Udział w seminarium "Nowoczesne technologie w architekturze" jest bezpłatny. Aby otrzymać zaproszenie, należy zarejestrować się na stronie:
http://www.pilkington.com/europe/poland/polish/building+products/architects/seminars+for+architects.htm

źródło i zdjęcie: Pilkington Polska

Nie przeocz w tym miesiącu