Kalendarium

25.10
Wtorek

Seminarium "Rewitalizacja osiedli z wielkiej płyty"

Termin: 25.10.2011Miejsce: Wrocław 

Termin: 25 października 2011
Miejsce: Wrocław
Informacje dodatkowe: Organizowane przez Dom Wydawniczy MEDIUM seminarium "Rewitalizacja osiedli z wielkiej płyty" zgromadzi zarządców nieruchomości i wspólnot mieszkaniowych, kierujących towarzystwami budownictwa społecznego oraz firmami zarządzającymi nieruchomościami mieszkaniowymi i biurowymi. Na seminarium zaproszeni są także wszyscy inni, zainteresowani poruszaną tematyką.

Seminarium zostało zarejestrowane na stronie Ministerstwa Infrastruktury pod numerem 4474, jako program doskonalenia zawodowego zarządców nieruchomości. Zapewnia 6 godzin edukacyjnych. Po zakończeniu seminarium każdy z uczestników otrzyma zaświadczenie o uczestnictwie.

Podczas seminarium "Rewitalizacja osiedli z wielkiej płyty" omówione zostaną następujące zagadnienia:

  1. Rewitalizacja budynków z wielkiej płyty i skala problemu, przyczyny problemów (pękające mury, szczeliny pomiędzy płytami, itd.) i metody ratowania budynków z wielkiej płyty.
  2. Wielka płyta - przyczyny, błędy powstawania wad i sposoby na rewitalizację budynków montowanych z wielkiej płyty.
  3. Rewitalizacja terenów otwartych na osiedlach z wielkiej płyty - dostosowanie struktury do zmieniających się potrzeb. Przebudowa struktury funkcjonalnej i użytkowej (dostosowanie infrastruktury społecznej i technicznej do aktualnych potrzeb) w tym:
    - zwiększenie wydajności dróg wewnętrznych,
    - podwyższenie komfortu korzystania z zewnętrznego otoczenia budynków mieszkalnych.
  4. Modernizacja oświetlenia na osiedlu i w budynku.
  5. Finansowanie inwestycji rewitalizacyjnych - uwarunkowania finansowo-prawne.

Koszt uczestnictwa w seminarium "Rewitalizacja osiedli z wielkiej płyty" wynosi 100 zł brutto; 70 zł brutto dla prenumeratorów miesięcznika "Administrator".

źródło i zdjęcie: administrator24.info

Nie przeocz w tym miesiącu