Kalendarium

27.10
Czwartek

Konferencja "Monitoring Rynku Budowlanego 2011"

Termin: 27.10.2011Miejsce: Warszawa 

Termin: 27 października 2011 r.
Miejsce: Warszawa
Informacje dodatkowe: Konferencja "Monitoring Rynku Budowlanego 2011" jest objęta patronatem honorowym Ministerstwa Infrastruktury. Jest czternastą edycją konferencji organizowanej przez firmę ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o. Stanowi ona podsumowanie wyników budownictwa i prezentację aktualnych trendów i prognoz rozwoju rynku budowlanego w Polsce.

Konferencja "Monitoring Rynku Budowlanego 2011" to jedno z najważniejszych wydarzeń poświęconych tematyce budowlanej, organizowanych na terenie naszego kraju. Podstawą merytoryczną konferencji są badania i analizy instytutu ASM, który od 15 lat dostarcza przedsiębiorcom działającym na polskim rynku kompleksowych informacji na temat branży budowlanej. Zaproszeni specjaliści omawiający poszczególne tematy to ważny element konferencji, obok podstaw merytorycznych decydujący o wysokiej jakości wydarzenia.

"Monitoring Rynku Budowlanego" stanowi doskonałą platformę wymiany profesjonalnej informacji i nawiązywania szerokich kontaktów z potencjalnymi partnerami w biznesie. Ponadto umożliwia omówienie najbardziej palących problemów branży. Wszystko to sprawia, iż frekwencja podczas tego wydarzenia jest wysoka.

Podczas dotychczasowych edycji konferencja spotykała się z ogromnym zainteresowaniem całego środowiska związanego z rynkiem inwestycyjno-budowlanym, jak również środowiska dziennikarskiego zaangażowanego w szeroko pojętą problematykę gospodarczą.

Tematyka konferencji "Monitoring Rynku Budowlanego 2011":

I SESJA

  • Aktualne trendy w budownictwie (w tym kwestie kredytowe);
  • Panel: Pomiędzy klientem a producentem. Dystrybucja materiałów budowlanych - nowe wyzwania dla producentów oraz handlowców.

II SESJA

  • Reklama a lojalność nabywców materiałów budowlanych.

Udział w konferencji "Monitoring Rynku Budowlanego 2011" jest bezpłatny.

źródło i zdjęcie: asm-poland.com.pl

Nie przeocz w tym miesiącu