Kalendarium

28.10
Wtorek

Konferencja - Monitoring Rynku Budowlanego 2014

Termin: 28.10.2014Miejsce: Warszawa 

Termin: 28 października 2014 r.
Miejsce: Sound Garden Hotel, ul. Żwirki i Wigury 18, Warszawa
Dodatkowe informacje: Monitoring Rynku Budowlanego 2014 to kompendium wiedzy o aktualnej sytuacji gospodarczej Polski i branży budowlanej
Podczas konferencji odbędą się prezentacje bieżących trendów marketingowych w branży budowlanej.

Monitoring Rynku Budowlanego 2014 to bezpłatne wydarzenie. Konferencja odbywa się pod honorowym patronatem Ministra Gospodarki Janusza Piechocińskiego.

Uczestnictwo w konferencji to unikalna okazja do zapoznania się z wynikami badań sektora budowlanego, które tylko podczas tego wydarzenia są udostępniane bezpłatnie. Podejmowana będzie tematyka budownictwa w szerokim zakresie, począwszy od budownictwa mieszkaniowego, poprzez niemieszkalne a skończywszy na inżynieryjnym. Podczas konferencji w sesji I zostanie zaprezentowana kondycja polskiego budownictwa i prognozy dla przyszłości sektora na tle sytuacji gospodarczej kraju. Omówione zostaną również możliwości budżetowania inwestycji inżynieryjnych w perspektywie 2014-2020. W panelu dyskusyjnym podejmowana będzie tematyka zmian prawnych w zakresie ekologii i ich wpływu na polskie budownictwo. Ponadto w sesji III zostaną omówione uwarunkowania efektywnej komunikacji z klientem.

Szczegółowe informacje na stronie organizatora.

źródło: ASM Poland

Nie przeocz w tym miesiącu