Kalendarium

17.10
Wtorek

Konstrukcje żelbetowe

Termin: 17.10.2017Miejsce: Warszawa 

Termin: 17 października 2017 r.
Miejsce: Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie, ul. Kawęczyńska 36, Warszawa
Dodatkowe informacje: Tegoroczny cykl szkoleń dla projektantów konstrukcji i inżynierów budownictwa przygotowany przez Profesora Starosolskiego poświęcony jest wielu ważnym problemom dotyczących konstrukcji żelbetowych, które czasami umykają uwadze projektanta, a skutkują przykrymi następstwami. Zagadnienia te omawiane są przez Profesora w zasadzie dla fazy Projektu Wykonawczego - w odróżnieniu od podejścia w przypadku oceny istniejącej konstrukcji, aczkolwiek szereg zagadnień jest wspólny dla obu sytuacji. Poruszane zagadnienia omawiane są w zasadzie na bazie pakietu norm PN-EN, jedynie lokalnie odwołując się do norm PN.

Zakres tegorocznego cyklu: "CICER CUM CAULE, CZYLI WSZYSTKIEGO PO TROCHU" dotyczy wybiórczo m.in.: geometrii ustroju, tolerancji, obciążeń, zmniejszenia obciążeń, rozkładania obciążeń, zmniejszenia współczynników materiałowych, itd. Szczegółowy zakres merytoryczny podany jest na stronie konferencji: www.zelbet.archmedia.pl.

Kontynuacja tematyki jako cz. II przewidziana jest przez Profesora w 2018 roku.

Szczegółowe informacje na stronie: https://maz.piib.org.pl/index.php/wykaz-szkolen/warszawa/konstrukcje-zelbetowe-cicer-cum-caule-czyli-wszystkiego-po-trochu

Nie przeocz w tym miesiącu