Kalendarium

03.12
Poniedziałek

Kontrola i audyt inwestycji budowlanych w praktyce. Kompendium obowiązujących procedur

Termin: 03.12.2018Miejsce: Kraków, Warszawa 

Terminy i miejsca:

  • Warszawa - 25-26 czerwca 2018 r.
  • Kraków - 30-31 sierpnia 2018 r.
  • Warszawa - 24-25 września 2018 r.
  • Kraków - 25-26 października 2018 r.
  • Warszawa - 19-20 listopada 2018 r.
  • Kraków - 3-4 grudnia 2018 r.

Dodatkowe informacje: Dwudniowe warsztaty szkoleniowe realizowane są w formie interaktywnej w kameralnej grupie pozwalającej na indywidualne podejście wykładowcy do Uczestników zajęć.

Szkolenie zostało przygotowane z myślą o pracownikach urzędów administracji publicznej, pracownikach firm działających w branży budowlanej oraz wszystkich osobach, które uczestniczą w procesie budowlanym. Szkolenie, prezentacja i studia przypadków przeznaczone są przede wszystkim dla Audytorów wewnętrznych, Kierowników projektów oraz osób współpracujących w zakresie inwestycji budowlanych odpowiedzialnych za przygotowanie procesów kontroli i audytu w etapach, przygotowania, realizacji i rozliczenia planowanych i osiągniętych efektów procesów inwestycyjnych.

Jest to szkolenie od strony praktycznej, prezentujące specyficzne uwarunkowania decydujące o powodzeniu skutecznej kontroli i audycie przedsięwzięcia budowlanego oraz przedstawiające, jak audytor powinien postępować w różnych sytuacjach i na kolejnych etapach realizacji kontraktu.

Szczegóły na temat szkolenia dostępne na stronie
http://www.szkolenia-semper.pl/component/trainings/details/kontrola-i-audyt-inwestycji-budowlanych-w-praktyce-kompendium-obowiazujacych-procedur--2-dniowe-warsztaty-szkoleniowe,379,html

Nie przeocz w tym miesiącu