Kalendarium

25.02
Piątek

Targi Silesia Building Expo - Sibex 2011

Termin: 25.02.2011Miejsce: Sosnowiec 

Termin: 25-27.02.2011
Miejsce: Sosnowiec
Informacje dodatkowe: Tradycyjnie już proponujemy Państwu lokalizację stoisk w SALONACH TEMATYCZNYCH, wśród których m.in. są:

  • Salon Stolarki Budowlanej
  • Salon Techniki Grzewczej i Instalacyjnej SILTERM-INSTAL
  • Targi Mieszkaniowo-Developerskie.

Nowością w naszym programie są odbywające się w tym samym czasie Targi Wyposażenia Wnętrz SilesiaINTERIOR.

Partnerem targów SIBEX 2011 będzie Euro-Centrum Park Naukowo-Technologiczny i zlokalizowany na jego terenie KLASTER Technologii Energooszczędnych zaś wiodącym hasłem targów będzie:

ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ we wszystkich aspektach procesu budowania i wyposażania mieszkań i domów.

Targi SIBEX od pierwszej edycji w lutym 2008 roku nieustannie się rozwijają. W 2008 r. uczestniczyło w nich 100 firm, w 2009 r. - 154 firmy, w 2010 r. - 180 firm. W czwartej edycji targów - przewidujemy udział około 250 firm.

Działania promocyjne i zwiedzający:

Targi SIBEX 2011 promowane będą w internetowych portalach branżowych i lokalnych, w radio i telewizji, w prasie regionalnej i krajowej a także w wielu wydawnictwach branżowych. Plakaty (nakład 10 tys. sztuk), bannery, reklamy elektroniczne, reklama mobilna - zaistnieją na terenie całej aglomeracji śląskiej.

Takie działania pozwoliły na zgromadzenie w 3 edycji (luty 2010) - 7000 zwiedzających. Przygotowywana dodatkowo specjalna akcja reklamowa obejmie swoim zasięgiem 176000 mieszkań obywateli aglomeracji śląskiej. Liczymy, że pozwoli to na zwiększenie ilości odwiedzających targi SIBEX 2011.

Gromadzi on firmy prezentujące: materiały budowlane, stolarkę otworową i budowlaną, pokrycia dachowe, rynny, technologie ocieplania, schody, bramy itp. Wyjątkiem jest tu firma ISKO (należąca tematycznie do salonu SILTERM). Listę wszystkich dotychczas zgłoszonych firm opublikujemy niebawem. Wraz z napływem Państwa zgłoszeń "Salon" będzie zwiększać swoje terytorium.

Wydarzeniem specjalnym w tym Salonie będą Śląskie Mistrzostwa Dekarzy, w czasie których będzie można dowiedzieć się jakie są najczęściej popełniane błędy podczas krycia dachu oraz jak ich unikać. Będzie to unikalna okazja do spotkania z mistrzami dekarskimi oraz do rozmowy czy też zamówienia ich usług. Nad merytorycznym przebiegiem Mistrzostw czuwać będzie Śląskie Stowarzyszenie Dekarzy.

źródło i zdjęcie: exposilesia.pl

Nie przeocz w tym miesiącu