Kalendarium

03.02
Czwartek

Gala "Tych, którzy zmieniają polski przemysł"

Termin: 03.02.2011Miejsce: Warszawa 

Termin: 3.02.2011 r.
Miejsce: Warszawa
Informacje dodatkowe: Grupa PTWP, wydawca Miesięcznika Gospodarczego Nowy Przemysł oraz portalu wnp.pl, 3 lutego 2011 r. po raz jedenasty przyzna tytuły "Tego, który zmienia polski przemysł". Przyznanie tych honorowych tytułów za rok 2010 stanowi kontynuację projektu, którego celem jest promowanie działań służących rozwojowi polskiej gospodarki. Od lat nagradzamy przełomowe dla gospodarki wydarzenia, konsekwentnie zrealizowane, skuteczne strategie, dynamiczne ekspansje i inwestycje, oryginalne pomysły. Doceniamy osoby, firmy i instytucje - w najszerszym znaczeniu tego terminu - innowacyjne, wskazujące swoim przykładem drogi wzrostu i nowe trendy.

Nie są to zatem wyróżnienia za całokształt działalności, lecz za realizację konkretnych przedsięwzięć, dzięki którym dokonuje się pozytywna zmiana w całości lub w ważnym fragmencie polskiego życia gospodarczego.

Laureaci z ubiegłych lat tradycyjnie rekomendują osoby i podmioty, których działania w mijającym roku wpisały się w ideę naszego wspólnego projektu. Jednak kolegium redakcyjne rezerwuje sobie prawo ostatecznego wskazania laureatów.

źródło: wnp.pl

Nie przeocz w tym miesiącu