Kalendarium

21.02
Czwartek

XXI Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz

Termin: 21.02.2013Miejsce: Drzonków 

Termin: 22 - 24 lutego 2013 r.

Miejsce: WOSiR Drzonków

Informacje dodatkowe:

To już tradycja, część historii nie tylko lubuskich firm z branży, ale także przedsiębiorstw z całego kraju, a nawet z zagranicy. Dlatego jesteśmy niezwykle usatysfakcjonowani faktem, że ugościmy Państwa po raz kolejny. Mamy nadzieję, że targi spełnią oczekiwania tak Wystawców, jak i Odwiedzających. Przecież to najlepsza okazja do nawiązania bezpośredniego kontaktu, możliwości zaprezentowania bogatej oferty oraz ukazania nowych rozwiązań technologicznych stosownych w budownictwie.

Od lat współpracujemy z najlepszymi firmami z branży. Od niemal ćwierć wieku jesteśmy z Wami na dobre i na złe. Marka lubuskich Targów Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz zyskała renomę w całym kraju. Tym bardziej cieszymy się, że możemy kontynuować współpracę z liderami.

W lutym do podzielonogórskiego Drzonkowa zawita cała elita, ale nie zabraknie także nowych firm. Tych, które dopiero wkraczają na rynek lub próbują odnaleźć się w otaczającej je rzeczywistości. Producenci, przedstawiciele z branży budowlanej, handlowcy, czy firmy developerskie. My jak zwykle zrobimy wszystko, aby każdy czuł się u nas jak najlepiej. Zadbamy o to, aby swobodnie i bezstresowo wystawił swoje projekty. Aby poczuł się komfortowo i bezpiecznie, skupiając myśli jedynie na przedstawieniu bogatej oferty.

W ostatnich latach w czasie Targów Budownictwa przewijały się tysiące zainteresowanych. Tym razem nie będzie inaczej. Bo nie tylko wystawcy, ale również każdy uczestnik może liczyć na naszą pełną pomoc. Tradycyjnie nie zabraknie konkursów i miłych upominków. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Wystawcom życzymy zatem trafienia do jak najszerszej grupy konsumentów i osiągnięcia jak najlepszych wyników ekonomicznych. Zwiedzającym odnalezienia i zrealizowania pomysłów o swoim mieszkaniu, domu, czy biurze marzeń.

Organizator

Lubuskie Centrum Targowe BIS

Nie przeocz w tym miesiącu