Kalendarium

18.03
Piątek

XV Sądeckie Targi "Dom i Otoczenie" oraz "Instal-Eco"

Termin: 18.03.2011Miejsce: Nowy Sącz 

Termin: 18 - 20 marca 2011 r.
Miejsce: Nowy Sącz
Informacje dodatkowe: Pierwsza edycja Sądeckich Targów Budownictwa odbyła się na jesieni 1997 r. Ma zatem już kilkunastoletnią tradycję. Rok 2006 przyniósł zmianę terminu organizacji imprezy - targi zostały przesunięte na okres wiosenny. Uznano, iż lepiej sprzyja to branży budowlanej ze względu na pojawianie się wówczas nowości.

Przedsiębiorstwa prezentują najnowsze oferty a cały branżowy rynek jest szybko uruchamiany. Również klienci firm budowlanych zgłaszają się po podjęciu decyzji co do produktów, gdyż podejmują na nowo bądź właśnie rozpoczynają prace budowlane.

XV Sądeckie Targi "Dom i Otoczenie" oraz "Instal-Eco" mają miejsce w nowoczesnej Hali Sportowej. Obiekt ten wyposażony jest w parkingi i punkty gastronomiczne. W targach bierze zwykle udział około 100 wystawców. Imprezy odwiedzane są przez około 8 tys. osób.

Rozwojowi branży budowlanej na Sądecczyźnie sprzyja istnienie oddziałów wielu przedsiębiorstw. W Nowym Sączu znajdują, między innymi,  się zakłady Dako, Wiśniowski i Fakro. W rozwój ten wpiszą się także, dzięki wystawcom i zwiedzającym, XV Sądeckie Targi "Dom i Otoczenie" oraz "Instal-Eco".

źródło i zdjęcie: promocja-targi.pl

Nie przeocz w tym miesiącu