Kalendarium

18.03
Piątek

Targi Bud-Gryf 2011

Termin: 18.03.2011Miejsce: Szczecin 

Termin: 18 - 20.03.2011 r.
Miejsce: Szczecin
Informacje dodatkowe: W dniach 18-20 marca 2011 roku w Szczecinie odbędą się 20. Międzynarodowe Targi Budowlane BUD-GRYF SZCZECIN, którym towarzyszą 15. Targi Energii Konwencjonalnej i Odnawialnej ENERGIA. Obie imprezy tworzą największe wydarzenie targowe branży budowlanej i energetycznej w Polsce północno-zachodniej.

BUD-GRYF i ENERGIA to miejsce spotkań przedstawicieli sektora budowlanego i energetycznego - producentów, handlowców, architektów, usługodawców, deweloperów i inwestorów, a także odbiorców indywidualnych poszukujących nowych technologii, materiałów i rozwiązań. Dzięki dobrej współpracy Międzynarodowych Targów Szczecińskich z niemieckimi Izbami Gospodarczymi targi odwiedzane są przez misje gospodarcze przedsiębiorców niemieckich.

Dodatkową możliwością nawiązania kontaktów biznesowych z przedsiębiorstwami z Polski i Europy jest uczestnictwo w Międzynarodowej Giełdzie Kooperacyjnej, przygotowanej we współpracy z ośrodkiem Enterprise Europe Network przy Zachodniopomorskim Stowarzyszeniu Rozwoju Gospodarczego - SCP.

Jednym z kluczowych wydarzeń targów będzie prezentacja w przestrzeni targowej przekroju domu niskoenergetycznego. Dom zostanie zbudowany z wykorzystaniem materiałów i technologii energooszczędnych. Prezentacji towarzyszyć będą seminaria tematyczne.

Organizator targów: Międzynarodowe Targi Szczecińskie Sp. z o.o.

źródło i zdjęcie: mts.pl

Nie przeocz w tym miesiącu