Kalendarium

13.03
Czwartek

Akademia Kobiet Budujących Ytong Silka

Termin: 13.03.2014Miejsce: Łódź, Szczecin 

Termin: 13 marca 2014 r.
Miejsce: Łódź, Szczecin
Dodatkowe informacje: Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie zainteresowane budową domu do uczestnictwa w spotkaniach Akademii Kobiet Budujących Ytong Silka! Udział w spotkaniach jest bezpłatny! Każde spotkanie rozpoczyna się o godz. 18:00 i przewidziane jest na około 2 godziny - w pierwszej części ekspertka poprowadzi prezentację pt. "Planowanie budowy domu w praktyce" i przedstawi elementy, które warto wziąć pod uwagę na tym etapie. Poradzi także, w jaki sposób poprowadzić cały proces powstawania nowego budynku, przewidzieć czekające inwestorów wyzwania i jak budować dom energooszczędnie, zgodnie z nowymi warunkami technicznymi obowiązującymi od 2014 roku. Druga część poświęcona będzie konsultacjom ze specjalistkami, będzie także czas na dyskusję i wymianę doświadczeń.

Aby się zarejestrować się wystarczy wypełnić formularz na stronie kalendarz-wydarzen.budowane.pl/imprezy/akademia-kobiet-budujacych-2014

Masz pytania? Skontaktuj się z Akademią: kompasbudowy@xella.com, tel. 801 122 227 lub 29 76 70 360

W tym roku Akademia odwiedzi 16 miast. Poruszane tematy będą dotyczyły praktycznych aspektów budowy, takich jak m.in.: wybór projektu i działki, przeliczenie kosztów, przygotowanie dokumentacji budowlanej, a także współpraca z ekipą wykonawczą oraz dopilnowanie formalności końcowych. Ważną kwestią podejmowaną podczas tegorocznej edycji będą, obowiązujące od stycznia 2014 r., przepisy dotyczące efektywności energetycznej budynków. Uczestniczki dowiedzą się, co to oznacza w praktyce, a także jakie materiały do budowy ścian spełniają zaostrzone normy. Spotkania poprowadzą ekspertki budowy z rynku lokalnego, które podzielą się swoją wiedzą oraz znajomością miejscowych uwarunkowań determinujących budowę domu.

Nie przeocz w tym miesiącu