Kalendarium

21.05
Poniedziałek

Prawo budowlane i planowanie przestrzenne - aspekty prawne i praktyczne prowadzenia inwestycji budowlanych

Termin: 21.05.2018Miejsce: Warszawa 

Termin: 21-22 maja 2018 r.
Miejsce: Warszawa

    Dodatkowe informacje: Szkolenie zostało przygotowane z myślą o pracownikach urzędów administracji publicznej, pracownikach firm działających w branży budowlanej oraz wszystkich osobach zainteresowanych omawianą podczas szkolenia tematyką. Szkolenie pozwoli na zdobycie umiejętności i kompetencji w zakresie planowania przestrzennego oraz przepisów regulujących prawidłową realizację procesu inwestycyjnego oraz zastosowanie ich w praktyce.

    Celem szkolenia jest zapoznanie Uczestników z aktualnymi regulacjami prawnymi oraz aspektami praktycznymi dotyczącymi prawa budowlanego i planowania przestrzennego oraz przedstawienie jak krok po kroku przygotować roboty budowlane przy obiekcie budowlanym.
    Szczegóły na temat szkolenia dostępne na stronie http://www.szkolenia-semper.pl/component/trainings/details/prawo-budowlane-i-planowanie-przestrzenneaspekty-prawne-i-praktyczne-prowadzenia-inwestycji-budowlanych-jak-krok-po-kroku-przygotowac-roboty-budowlane-przy-obiekcie-budowlanym-szkolenie-2-dniowe,292,html

    Nie przeocz w tym miesiącu