Kalendarium

19.06
Wtorek

Przeglądy techniczne budynków według najnowszych przepisów i orzecznictwa. Wzory protokołów. Jak likwidować samowole budowlane w lokalach?

Termin: 19.06.2018Miejsce: Warszawa 

Termin i miejsce: 19 czerwca 2018 r. - Warszawa
Dodatkowe informacje: Celem szkolenia jest zdobycie kompletnej wiedzy w zakresie  obsługi technicznej obiektów budowlanych, w świetle ustaw, rewolucyjnych zmian w normach przepisów techniczno-budowlanych oraz według orzecznictwa sądów administracyjnych.

Wiedza ta oparta jest na najnowszym prawie i orzecznictwie. Podczas szkolenia uczestnicy będą mieli możliwość konsultacji i wyjaśniania wątpliwości z Prowadzącą oraz otrzymają wzory protokołów kontroli okresowej (przeglądów technicznych).

Szkolenie skierowane jest do służb obsługi technicznej różnych podmiotów, w tym osób fizycznych, osób prawnych, firm, spółek, spółdzielni mieszkaniowych, TBS-ów, uczelni, urzędów gmin, publicznych i niepublicznych ZOZ-ów, wspólnot mieszkaniowych, firm zarządzających, a także do innych osób zainteresowanych tą tematyką.

Szczegóły na temat szkolenia dostępne na stronie http://www.akademiadashofera.pl/nowosci-w-podatku-od-nieruchomosci-oraz-o-oplacie-reklamowej-stan-po-ostatnich-zmianach-ustawy-prawo-orzecznictwo-praktyka-product19npn/

Nie przeocz w tym miesiącu