Kalendarium

20.09
Wtorek

Konferencja prasowa PLGBC z okazji Światowego Tygodnia Budownictwa Ekologicznego

Termin: 20.09.2011Miejsce: Warszawa 

Termin: 20 września 2011
Miejsce: Warszawa
Informacje dodatkowe: Podczas konferencji prasowej PLGBC z okazji Światowego Tygodnia Budownictwa Ekologicznego uczestnicy dowiedzą się dlaczego budownictwo ekologiczne jest tak istotne, oraz w jaki sposób PLGBC oraz inne organizacje GBC zrzeszone w WorldGBC starają się uczynić budynki bardziej bezpieczne dla naszego zdrowia, przyjazne dla środowiska i kieszeni.

Następnie panel PLGBC odpowie na wszelkie Państwa pytania. Wśród uczestników panelu m.in. będą:

  • Rafal Schurma, Założyciel i Prezydent PLGBC;
  • Dominika Czerwińska, World GBC;
  • Dariusz Stasik, WPIP;
  • moderator panelu Elżbieta Wrzecionkowska, Warsaw Voice.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU - wstęp wolny.

Prosimy o potwierdzenie udziału na adres biuro@plgbc.org.pl lub telefonicznie pod numer 12 296 49 28.

Inicjator konferencji prasowej z okazji Światowego Tygodnia Budownictwa Ekologicznego - World Green Building Week stanowi organizację pozarządową, zajmującą się promowaniem projektowania, budownictwa oraz użytkowania zgodnego z zasadami zrównoważonego rozwoju w całej Polsce. Misją PLGBC jest wywarcie pozytywnego wpływu na sektor budownictwa w Polsce poprzez promowanie i wdrażanie zasady potrójnej odpowiedzialności: środowiskowej, socjalnej i ekonomicznej.

Do zadań PLGBC zalicza sie zapewnienie przywództwa, kierowanie edukacją, dostarczanie źródeł i wzmocnienie fundamentów budownictwa ekologicznego w Polsce. PLGBC jest orędownikiem stworzenia ekologicznie zorientowanej polityki budowlanej łącząc głosy profesjonalistów, organizacji oraz firm zainteresowanych rozwojem zrównoważonym.

źródło i zdjęcie: plgbc.org

Nie przeocz w tym miesiącu