Kalendarium

18.09
Czwartek

Międzynarodowe Targi Warsaw Build 2014

Termin: 18.09.2014Miejsce:  

Termin: 18-20 września 2014 r.
Miejsce: Warszawie w Centrum Wystawienniczym Expo XXI
Dodatkowe informacje: Warsaw Build 2014 to wydarzenie skierowane do sektora business to business. Wystawa daje wszystkim uczestnikom możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami oraz technologiami stosowanymi w branży budowlanej. Poruszone zostaną m.in. zagadnienia związane z koniecznością spełnienia nowych wymogów unijnych, wedle których od 2020 roku każdy oddawany do użytku budynek w Polsce ma być energooszczędny. Będzie to wyzwanie nie tylko dla wykonawców, na końcowym etapie realizacji zamawiającego, ale również dla inżynierów, projektantów i architektów.

Branża budownicza duże nadzieje na wzrost ilości zamówień wiąże z nową perspektywą funduszy unijnych przeznaczonych na ten sektor w latach 2014 - 2020. Przetargi będą wygrywały nie tylko praktyczne rozwiązania, ale też takie, które swoim designem będą zachwycały i podnosiły znacznie wartość zrealizowanych projektów. Przykłady takich rozwiązań będzie można zobaczyć w czasie tegorocznej edycji Warsaw Build.

Odwiedzający to w absolutnej większości branżowi specjaliści, architekci i szefowie firm, a to właśnie najważniejsza idea targów B2B. W czasie wystaw pojawią się przedstawiciele firm architektonicznych, projektanci, właściciele zakładów produkcyjnych, inżynierowie, designerzy i inwestorzy.

Poprzednia edycja targów okazała się olbrzymim sukcesem, dlatego tegoroczna edycji Warsaw Build 2014 jest bardzo oczekiwanym wydarzeniem dla całej branży.

Sekcja Budowa i Konstrukcja (Build):

  • Materiały budowlane i sprzęt
  • Chemia budowlana
  • Materiały dachowe i technologie
  • Narzędzia budowlane

źródło i zdjęcie: http://warsawbuild.pl/budowa-i-konstrukcja/

Nie przeocz w tym miesiącu