Stegu - Płytki elewacyjne Stegu

Płytki elewacyjne Stegu świetnie sprawdzą się jako element aranżacji pomieszczeń dodając im niepowtarzalnego charakteru. Nowością w ofercie firmy są płytki elewacyjne Palermo i California.

Płytki elewacyjne Palermo

Płytki Palermo dodadzą każdej bryle ciepłego uroku jaki charakterystyczny jest dla sycylijskiej architektury. Wodo- i mrozoodporne, sprawdzają się zarówno we wnętrzu, jak i na elewacji, czy ogrodzeniu. Dostępne w białym lub grafitowym kolorze stanowią doskonałe uzupełnienie każdej nowoczesnej aranżacji.

Płytki elewacyjne California

Niezwykła struktura oraz unikalne przebarwienia nadają płytkom i narożnikom California realistyczny wygląd drobno łupanego kamienia. Elewacja wykonana z wykorzystaniem płytki California tworzy niesamowity efekt gry świateł i cieni dzięki bogatej strukturze i kolorystyce.

Specjalna technologia produkcji tworzy unikalną, interesującą i niepowtarzalną fakturę powierzchni płytek. Zastosowana technologia produkcji pozwala na zaoferowanie wyrobów o wysokiej jakości, odpornych na wilgoć, mróz, oraz wysokiej odporności koloru na warunki atmosferyczne i promieniowanie słoneczne.

Płytki wybarwione są w całej masie, co powoduje, że wszelkiego rodzaju otarcia i obtłuczenia w czasie eksploatacji są mało widoczne. Duże zróżnicowanie faktury powierzchni płytek tworzy niepowtarzalny efekt naturalności powierzchni.

Płytki Stegu sprawdzą się również we wszystkich tych realizacjach, gdzie przyszli użytkownicy poszukują kontaktu z naturalnym pięknem. Głównym atutem tej płytki jest jej nieregularność i rysunek głęboko rzeźbionego materiału, jego światłocień stanowi już ozdobę samą w sobie, ale można go łączyć z prostymi, gładkimi płaszczyznami co jeszcze bardziej podkreśla strukturę.

Jeżeli cenimy sobie oryginalne rozwiązania, doskonałym wyborem będą płytki elewacyjne firmy Stegu.

Stegu