Isover - kompleksowe rozwiązania w izolacji

Isover - lider wśród producentów wełny mineralnej - oferuje szeroki wachlarz produktów do izolacji w budownictwie ogólnym oraz izolacji technicznych stosowanych w przemyśle.

Produktami Isover w budownictwie można ocieplać: dachy skośne, dachy płaskie, stropodachy, ściany zewnętrzne, ściany, fundamenty i posadzki, a także izolować instalacje i urządzenia techniczne oraz kominki.

Materiały izolacyjne Isover wykorzystane zostały w wielu prestiżowych obiektach, jak m.in. Zamek Ujazdowski w Warszawie, Kancelaria Premiera, wieżowiec WTT w Warszawie, Port Marynarki Wojennej w Gdyni, Rafineria Gdańska, obiekty Międzynarodowych Targów Poznańskich, Biblioteka Śląska w Katowicach, Dworzec Główny i Ośrodek Sztuki Japońskiej w Krakowie, Teatr Polski we Wrocławiu i wiele innych.

System Isover Vario

Inteligentny system zapewniający utrzymanie odpowiedniego mikroklimatu i doskonałej izolacyjności cieplnej.
Ekonomiczna, bezpieczna, inteligentna izolacja dachu skośnego oraz ścian w budownictwie szkieletowym przy pomocy systemu Isover Vario rozwiązuje wszystkie problemy w obszarze komfortu mieszkania i oszczędności energii. Dzięki połączeniu dwóch unikalnych produktów: do izolacji wilgotnościowej i zachowania szczelności - Isover Vario KM Duplex oraz do izolacji cieplnej - Super-Maty, uzyskujemy najwyższą jakość i maksymalne korzyści dla inwestora.

Aku-Płyta

Płyta z wełny mineralnej szklanej przeznaczona do izolacji akustycznej lekkich ścian działowych, sufitów podwieszanych oraz okładzin i obudów ściennych.
Zalecana jest także do stosowania jako izolacja termiczna w budynkach o konstrukcji szkieletowej i podłóg na legarach. Maksymalny efekt izolacyjności akustycznej ścian działowych uzyskujemy całkowicie wypełniając przestrzeń pomiędzy płytami gipsowo-kartonowymi Aku-Płytą Isover o wyjątkowo korzystnym współczynniku przewodzenia ciepła: 0.037 W/mK.

Uni-Mata flex

Wyjątkowa sprężystość bez dodatkowych zamocowań.
Uni-Mata flex montowana na lekki wcisk nie wymaga zastosowania dodatkowych mocowań i zabezpieczeń dzięki zaburzonemu układowi włókien, który efektywnie wpływa na parametry mechaniczne tego produktu. Przekłada się to wprost na efektywność montażu, zarówno pod kątem czasu jak i jego kosztów. Jako materiał wypełniający posiada uniwersalne zastosowanie wszędzie tam, gdzie wymagana jest optymalna izolacyjność cieplna, nie obciąża przy tym nadmiernie konstrukcji budynku.

Uni-Mata komfort

Lekka i sprężysta wełna w rolce przeznaczona do izolacji dachów skośnych, znajduje także zastosowanie w domach szkieletowych.
Produkt ten powstał z myślą o wykonawcach stosujących Uni-Matę Isover w swojej codziennej pracy. Jego cecha szczególną jest zastosowany welon szklany, który ułatwia montaż instalacji (łatwiej wycinane przejścia na kable, kominki) oraz ogranicza zanieczyszczenie izolacji podczas prac budowlanych, kiedy w powietrzu unoszą się pyły i kurz.

Isover - Saint-Gobain Construction Products Polska