Budowlana Marka Roku 2010 dla Lafarge Gips

Dodano: środa, 20 lipca 2011 10:00

Produkowane przez Lafarge Gips gipsowo-kartnowe płyty NIDA otrzymały wyróżnienie tytułem Budowalnej Marki Roku 2010. Płyty NIDA zostały w ten sposób uhonorowane po raz drugi z rzędu.

Nagrodę przyznaje Centrum Badań i Analiz Rynku ASM. Zwycięzca w danej kategorii wyłaniany jest dzięki wskazaniom firm wykonawczych działających w branży budowlanej.

Konkurs, na którym przyznano tytuł Budowlanej Marki Roku 2010 dla Lafarge Gips przeprowadzony został już po raz siódmy. Badanie wśród firm wykonawczych w sektorze budowlanym realizowano w maju. W badaniu wzięło udział ok. 2.000 firm wykonawczych. W każdej z 20 kategorii materiałów budowlanych ankietowano odrębne firmy.

Rekomendowane były marki budowlane oferujące najlepszą relację ceny do jakości oraz produkty najczęściej wybierane. Płyty gipsowo-kartonowe NIDA zdobyły tytuł Budowlanej Marki Roku po raz drugi z rzędu. "To potwierdzenie, że nasza marka stała się synonimem wysokiej jakości produktów. Wyróżnienie jest tym bardziej cenne, że przyznają je budowlańcy, którzy na co dzień pracują używając bardzo wielu różnych produktów" - mówi Tomasz Pluciński, dyrektor marketingu Lafarge Gips.

Budowlana Marka Roku 2010 dla Lafarge Gips to nie jedyne wyróżnienie, jakie w roku 2011 przyznano marce NIDA. Produkty tej marki znalazły się na 4 miejscu w kategorii „Gipsy szpachlowe”.

Systemy NIDA składają się z szeregu produktów gotowych do zastosowania w suchej zabudowie. Są to płyty gipsowo-kartonowe i mieszanki gipsowe, profile metalowe oraz różnorodne akcesoria i elementy montażowe. Rozwiązania firmy Lafarge Gips stosowane są w budownictwie mieszkaniowym oraz komercyjnym. Znajdują się w hotelach i restauracjach, biurowcach i centrach handlowych. Innowacyjność systemu NIDA pozwala spełnić wymagania akustyczne, ogniowe i estetyczne oraz otrzymać najwyższą jakość wykończeń ścian i sufitów.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Lafarge Gips, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: Lafarge Gips