Firma Rockwool jest ponownie Budowlaną Marką Roku

Dodano: piątek, 15 lipca 2011 11:07

W kolejnych sześciu edycjach konkursu firma Rockwool otrzymała pierwszą nagrodę pięciokrotnie. Następne wyróżnienie oznacza iż jest to już niemal tradycja. Badani uznali Rockwool za markę o najwyższej jakości w kategorii wełny mineralnej i skalnej.

Długotrwałe pozostawanie przez Rockwool liderem rynku materiałów izolacyjnych w kategorii wełny mineralnej i skalnej jest przede wszystkim wynikiem wysokiej jakości produktów. Firma udziela również porad w zakresie efektywności energetycznej budynków.

Firma Rockwool jest ponownie Budowlaną Marką Roku gdyż respondenci docenili niezwykle korzystną relację ceny produktów w stosunku do ich jakości. Również wysoki wskaźnik najczęściej stosowanych przez wykonawców produktów potwierdza stały poziom zaufania wśród klientów.

Budowlana Marka Roku dla Rockwool PolskaKonkursowe ankiety prowadzone są wśród około 2 tys. firm wykonawczych. "Uzyskanie po raz kolejny tytułu Budowlanej Marki Roku jest dla nas potwierdzeniem słuszności kierunków, w jakich rozwijamy się i działamy. Duże znaczenie ma również docenienie jakości naszych produktów. Cieszy nas ogromnie, że materiały ze skalnej wełny mineralnej Rockwool od wielu lat spełniają oczekiwania klientów, zapewniając im bezpieczeństwo, komfort, niezrównaną trwałość i korzyści dla środowiska" - mówi Łukasz Glapa, dyrektor marketingu Rockwool Polska.

Polskie badanie popularności marek, w którym firma Rockwool jest ponownie Budowlaną Marką Roku jest jednym z największych i najważniejszych testów. Organizatorem konkursu jest ASM - Centrum Badań i Analiz z Kutna. Uroczystość wręczenia nagród siódmej edycji przedsięwzięcia odbyła się 30 czerwca 2011 r. w Businessman Institute w Warszawie.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Rockwool, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: Rockwool Polska

Firma ROCKWOOL