Lafarge Budowlaną Firmą Roku

Dodano: wtorek, 06 marca 2012 11:41

Jeden z największych producentów materiałów budowlanych firma Lafarge, zdobyła tytuł Budowlanej Firmy Roku 2011. W plebiscycie organizowanym przez miesięcznik Builder, kapituła konkursu wyróżniła Lafarge w kategorii Producent Materiałów Budowlanych.

IX Gala Builder Awards zgromadziła przedstawicieli najważniejszych firm budowlanych. W trakcie jej trwania zostały przyznane wyróżnienia miesięcznika "Builder". Nagroda Budowlana Firma Roku jest corocznie przyznawana firmom z branży budowlanej za osiągnięcia w danym roku.

Redakcja oraz Rada Programowa miesięcznika "Builder" przyznały tytuł Budowlanej Firmy Roku 2011 w kategorii Producent Materiałów firmie Lafarge za dynamiczny rozwój i osiągniętą pozycję na rynku budowlanym.

Ponadto, kapituła konkursu, nagrodziła wyróżnieniem specjalnym Toma Ehrharta, prezesa zarządu Lafarge Cement S.A., który został doceniony za skuteczne zarządzanie firmą i jej sukcesy rynkowe w 2011 roku.

"Tytuł Budowlanej Firmy Roku 2011 jest dla nas szczególnie cenny, ponieważ jest potwierdzeniem uznania dla naszych działań. Staramy się być godnym zaufania partnerem w biznesie, wyróżniać się na rynku i proponować naszym klientom innowacyjne produkty oraz rozwiązania. Wyróżnienia takie jak Budowlana Firma Roku właśnie to potwierdzają" powiedział Tom Ehrhart, prezes zarządu Lafarge Cement S.A.

Lafarge Cement otrzymał także tytuł Super Lidera 2011 regionu świętokrzyskiego. Firma zdobyła szczególne uznanie kapituły konkursu za inwestycje, wyniki związane z bezpieczeństwem pracy oraz za działania na rzecz lokalnej społeczności.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Lafarge Polska, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: Lafarge Polska