Prefabrykowane gabinety lekarskie i kosmetyczne

Dodano: wtorek, 20 września 2011 07:50

Budownictwo prefabrykowane nabiera coraz większego znaczenia. Obecnie we wszystkim liczy się czas i dokładność. Do tego dochodzi też ekologia. W polsce domy prefabrykowane znajdują coraz więcej klientów. W Europie Zachodniej prefabrykaty stosowane są też przy budowie gabinetów kosmetycznych i lekarskich oraz obiektów spa.

Przedsiębiorcy chcąc jak najszybciej rozpoczynać działalność we własnych obiektach korzystają coraz częściej z konstrukcji w technologii prefabrykatów. Placówka zdrowotna może być nowoczesna, dobrze wyposażona i wybudowana z ekologicznych materiałów. Ale najważniejsze jest zapewne to, że funkcjonowanie można rozpocząć po około 3 miesiącach od rozpoczęcia inwestycji.

Pomoc w szybkiej budowie zapewnia firma Wolf System. Oferuje ona prefabrykowane gabinety lekarskie i kosmetyczne.

"Tego typu rozwiązania polecane są wszystkim tym, którym zależy na czasie i niskich kosztach eksploatacji budynku. Wykorzystanie drewnianych prefabrykatów nie tylko pozwala dostosować projekt do indywidualnych potrzeb, ale także ze wzgląd na jedną ekipę specjalistów, skupionych na pracy przy budowie gabinetu, minimalizuje straty związane z przestojem w pracy", mówi Dominik Kosmała z firmy Wolf System.

"Prefabrykowane budynki szczególne uznanie zyskują zwłaszcza w oczach przedstawicieli branży medycznej i kosmetycznej. Sprawdzają się one zarówno jako miejsce prowadzenia samodzielnej praktyki, jak i kombinacja gabinetu i domu mieszkalnego”, dodaje Dominik Kosmała.

Budynek prefabrykowany Wolf SystemWażną zaletą budownictwa prefabrykowanego jest energooszczędność. Konstrukcja z drewna zapewnia doskonałą izolację cieplną ścian i obniżenie kosztów ogrzewania o 40-60%. Firma Wolf System oferuje wysokiej jakości, funkcjonalne i przyjazne dla alergików gabinety. Krótki czas powstawania obiektu i niskie koszty eksploatacji pozwalają przedsiębiorcy szybko rozpocząć działalność i osiągnąć dobre wyniki z jednoczesnym zapewnieniem wysokiego poziomu usługi.

Prefabrykowane gabinety lekarskie i kosmetyczne pozwalają na dostosowanie obiektu do wymagań zleceniodawcy, zachowując bardzo krótki czas budowy. By spełniać swą rolę często muszą mieć też specyficzny rozkład i wielkość pomieszczeń. W przypadku ośrodka o charakterze medycznym bardzo ważne są ponadto wymagania przeciwpożarowe i sanitarne.

Dla zagwarantowania szybkości realizacji oraz szerokich możliwości adaptacyjnych firma Wolf System zachęca inwestorów do wybudowania obiektu z wykorzystaniem oferowanej przez nią technologi gabinetów prefabrykowanych.

źródło i zdjęcia: Wolf System Sp. z o.o.