Tymczasowe ogrodzenia Tempofor firmy Betafence

Dodano: piątek, 30 września 2011 13:03

Każdy plac budowy wymaga ogrodzenia. Najlepiej by było to ogrodzenia łatwe do instalacji i jednocześnie skutecznie chroniło obejmowany teren. Firma Betafence oferuje systemy przenośnych ogrodzeń Tempofor.

W ożywiającej się gospodarce przybywa inwestycji wymagających zabezpieczenia. Dotyczy to przedsięwzięć w budownictwie mieszkaniowym jak i drogowym. Również remonty obiektów potrzebują niejednokrotnie by wokół nich wydzielony został obszar niedostępny dla osób nieupoważnionych.

W pierwszej połowie 2011 r. wzrost optymizmu gospodarczego spowodował wznowienie wielu zatrzymanych inwestycji. Place budów uległy uruchomieniu i powróciła potrzeba skutecznego zabezpieczenia terenów, maszyn i pracujących ludzi.

Tymczasowe ogrodzenia Tempofor firmy Betafence są odpowiedzią na wzrost zapotrzebowania. Linia przenośnych produktów Tempofor składa się z paneli, stóp oraz licznych akcesoriów montażowych i dodatkowych. Firma Betafence wytwarza również bramy i furtki oraz siatki ogrodzeniowe.

Betafence - tymczasowe ogrodzenie placu budowyNajpopularniejszym modelem udostępnianego systemu przenośnego jest Tempofor F2. Wykonany jest on z ocynkowanych drutów, zgrzewanych na przecięciach i przyspawanych do ramy z ocynkowanych profili okrągłych. Panele są lekkie i jednocześnie wytrzymałe oraz odporne na korozję.

Panele ogrodzeniowe umieszcza się w betonowych lub wykonanych z tworzywa sztucznego stopach. Łączone są obejmami na haczyk, pętlę lub łącznik ze śrubami. Z pojedynczego panelu można łatwo utworzyć furtkę. Wystarczy na dół pionowego profilu założyć prowadzące kółko. W celu odgrodzenia budowy od wzroku przechodniów panele można wyposażać w odpowiednie przesłony.

Tymczasowe ogrodzenia Tempofor firmy Betafence zabezpieczały skuteczne wiele budów w Polsce i za granicą. Należą do nich m.in. Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, Sukiennice i podziemia w Krakowie, Baszta Rybacka w Budapeszcie na Węgrzech oraz ulice starego miasta w Kłajpedzie na Litwie.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Betafence, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcia: Betafence