System Porotherm DRYFIX otrzymał statuetkę "TopBuilder"

Dodano: poniedziałek, 12 grudnia 2011 14:35

Nagroda ta dla systemu Porotherm DRYFIX jest wyróżnieniem potwierdzającym wysoką jakośći innowacyjność produktu firmy Wienerberger. Gala wręczenia nagród odbyła się w Pałacu Lubomirskich, będącym siedzibą Business Centre Club.

Statuetka "TopBuilder" jest przyznawana przez kapitułę konkursową, w skład której weszła redakcja miesięcznika Builder z Radą Programową. Jurorom przewodniczył prof. dr hab. inż. Kazimierz Szulborski. 6 grudnia 2011 r. odbyła się już czwarta gala konkursowa.

System Porotherm DRYFIX otrzymał statuetkę "TopBuilder" za najbardziej innowacyjne rozwiązanie w budownictwie. Statuetką "TopBuilder" nagradzane są wysokiej jakości markowe produkty, nowe rozwiązania technologiczne, konstrukcyjne i materiałowe przeznaczone dla budownictwa. Oceniane są również nowoczesne obiekty budowlane i budowle inżynierskie, sprzęt i urządzenia oraz dedykowane branży budowlanej produkty IT i usługi.

Organizujący konkurs magazyn "Builder" jest na polskim rynku obecny od 15 lat. Zajmuje się publikowaniem tematów związanych z biznesem, architekturą i budownictwem. Magazyn wyróżnia innowacyjne firmy i technologie tytułem Budowlanej Marki Roku, statuetkami Polski Herkules oraz Laurami Buildera.

System Porotherm DRYFIX jest rozwiązaniem służącym do łączenia ceramicznych pustaków ściennych o gładkich, specjalnie szlifowanych powierzchniach poziomych. Do łączenia wykorzystywana jest specjalistyczna zaprawa murarska w piance.

Prace murarskie w systemie Porotherm DRYFIX można prowadzić także zimą, w temperaturach do -5°C. Pozwala to na wydłużenie sezonu budowlanego. Dzięki łatwości i szybkości prac system Porotherm DRYFIX umożliwia zaoszczędzenie czasu pracy nawet do 50% w porównaniu z murowaniem w technologii tradycyjnej.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Wienerberger, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: Wienerberger

Firma Wienerberger