Strefa Projektanta w serwisie firmy KONBET

Dodano: środa, 14 grudnia 2011 11:58

W celu rozszerzenia współpracy z architektami i projektantami producent prefabrykatów betonowych KONBET utworzył w serwisie internetowym specjalnie dedykowaną im przestrzeń oraz uruchomił partnerski program pod nazwą KONBET SATISFACTION.

Nowa Strefa Projektanta w serwisie firmy KONBET dostępna jest dla zainteresowanych po zarejestrowaniu a następnie zalogowaniu. Projektanci i architekci znajdą tam dokumentacje, rysunki i aplikacje CAD, a także niezbędne w pracy projektowej normy obowiązujące dla produktów firmy KONBET.

Lider rozwiązań stropowych zamieścił w Strefie Projektanta również poglądowe filmy, prezentujące praktycznie zastosowanie produktów marki KONBET. Udostępniane są ponadto materiały szkoleniowe w formie prezentacji PowerPoint oraz informacyjne ulotki, instrukcje serwisowe i katalogi produktowe w formie plików do pobrania.

Nie wyczerpuje to wszystkich możliwości współpracy architektów i projektantów z firmą. Strefa Projektanta w serwisie firmy KONBET udostępnia też specjalny Program Partnerski KONBET SATISFACTION. Uczestnictwo w programie gwarantuje korzyści finansowe, które uzyskać można umieszczając w projekcie system stropowy firmy KONBET, gdy jest on następnie realizowany przez inwestora. Szczegóły współpracy w ramach partnerstwa znajdują się w Strefie Projektanta.

Produkty marki KONBET realizują obecnie najważniejsze trendy budowlane. Charakteryzują się energooszczędnością i są przyjazne dla ludzi i środowiska. Dzięki wykorzystywaniu najnowszych technologii, dają inwestorowi możliwość redukowania kosztów i oszczędzania czasu.

Spółka KONBET rozpoczęła działalność w latach osiemdziesiątych, a jej dopasowana do rynkowych potrzeb, nowoczesna oferta, pozwoliła uzyskać miano rynkowego lidera systemów stropowych. Firma wytwarza między innymi stropowe płyty kanałowe, bloczki do ścian piwnic i tarasów, pustaki ścienne oraz nadproża keramzytobetonowe.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy KONBET, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: KONBET