Szkolenia z systemów natryskowych firmy Lakma

Dodano: środa, 04 kwietnia 2012 09:42

Producent systemów ociepleń budynków i pian uszczelniających firma Lakma, rozpoczyna cykl bezpłatnych warsztatów systemów natryskowych dedykowanych wykonawcom. W trakcie trwania szkolenia, jego uczestnicy będę mogli dowiedzieć się o zaletach tej metody a także nauczyć się właściwego wykorzystania technologii podczas prac związanych z termoizolacją budynków.

Firma Lakma ponownie rusza z szkoleniami z systemów natryskowych. Jest ona liderem w rozpowszechnianiu metody natryskowej, a w ramach popularyzacji tego rozwiązania, od blisko 4 lat organizuje ona cykl bezpłatnych szkoleń, podczas których dzieli się z wykonawcami swoją wiedzą.

Metoda natryskowa kładzenia tynków zdobywa w naszym kraju coraz większą liczbę zwolenników. Bez wątpienia ogromną zaletą tego systemu jest oszczędność czasu pracy przy nakładaniu tynku. Jest to szczególne ważne dla wykonawców, gdyż mają możliwość zrealizowania większej liczby zleceń, bez angażowania dodatkowych pracowników.

Kolejną zaletą systemu natryskowego jest niemal dwukrotnie wyższa wydajność niektórych tynków. Doskonałym przykładem są tynki Porolit, których wydajność podczas aplikacji agregatami wynosi 18m2 z wiadra 25kg.

Pierwsza część szkolenia z systemów natryskowych firmy Lakma, polega na omówieniu technologii a także na przedstawieniu produktów z grupy Lakma TERM, w tym tynków Porolit, dedykowanych do systemów natryskowych.

Warto przypomnieć, że w zeszłym roku system ociepleń Lakma TERM otrzymał międzynarodowy certyfikat ETA świadczący o jego najwyższej jakości. Obecnie to jedyny taki certyfikat w Europie przyznany systemowi, pozwalającemu na aplikację wybranych tynków za pomocą agregatów tynkarskich.

Druga część szkolenia przeznaczona jest na pokazy praktyczne, podczas których uczestnicy uczą się  jak prawidłowo należy obsługiwać zestaw tynkarski a także co najważniejsze mają okazję spróbować aplikacji tynku. Całość odbywa się pod okiem doświadczonego technologa, który na bieżąco koryguje błędy.

W systemie natryskowym istotną rolę odgrywa odpowiedni sprzęt. Lakma oferuje swoim kontrahentom bezpłatne użyczenie profesjonalnego sprzętu na czas inwestycji, a także pomoc doradcy technicznego w czasie jej trwania.

Na szkolenia z systemów natryskowych firmy Lakma można zapisywać się u Regionalnych Kierowników Sprzedaży lub u Doradców Techniczno-Handlowych w swoim regionie.

źródło i zdjęcie: Lakma

Firma Lakma