Kosbud z Gazelą Biznesu

Dodano: sobota, 07 kwietnia 2012 09:59

Producent systemów ociepleń, gruntów podkładowych i farb elewacyjnych firma Kosbud, podczas uroczystej gali w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odebrała statuetkę Gazeli Biznesu 2011. Głównym kryterium oceny w tym rankingu stanowią zyski oraz wskaźnik wzrostu obrotów w przedsiębiorstwie.

Gazele Biznesu to ranking najbardziej dynamicznych polskich małych i średnich przedsiębiorstw. Tytułu Gazeli Biznesu nie jest przyznawany przez jury - można go zdobyć spełniając odpowiednie kryteria.

Gazele Biznesu to zestawienie najbardziej dynamicznie rozwijających się polskich, małych i średnich firm. O miejscu firmy na liście rankingowej decyduje wyrażony w procentach przyrost obrotów, osiągnięty w ciągu trzech badanych lat. W bieżącej edycji wydarzenia, weryfikowane były wyniki osiągnięte w okresie 2008-2009-2010.

Opracowaniem zestawienia na zlecenie "Pulsu Biznesu" zajmuje się wywiadownia gospodarcza Coface, wyspecjalizowana w gromadzeniu i opracowywaniu informacji o firmach.

Kosbud - tegoroczny zdobywca Gazeli Biznesu jest producentem m.in. gruntu podkładowego GRUNLIT SL i farby elewacyjnej Chmurka-ST.

źródło i zdjęcie: Kosbud