Nowości firmy Soudal na targach w Niemczech

Dodano: czwartek, 19 kwietnia 2012 13:11

Producent pian poliuretanowych - firma Soudal, zaprezentowała swoją najnowszą ofertę i rozwiązania technologiczne podczas targów branży okiennej Fensterbau/Frontale w Norymberdze. Tegoroczna impreza zgromadziła blisko 750 firm z całego świata.

Podczas targów Frontale w Niemczech, firma Soudal zaprezentowała gamę produktów wchodzących w skład Soudal Window System, kleje Fix All oraz piana Flexi.

Na stoisku producenta m.in. kleju poliuretanowego Easy Soudabond szczególnie mocno eksponowano Soudal Window System w zróżnicowanych wariantach - w wersji z taśmami włókninowymi czy z taśmą rozprężną. Równie duże zainteresowanie jak system "Ciepłego montażu" wzbudziły kleje z grupy Fix All oraz piana Flexi.

"Fensterbau/Frontale to dla naszej firmy, jako lidera w segmencie pian montażowych, bardzo ważne targi. Możemy się także poszczycić unikalnym rozwiązaniem jakim jest Soudal Window System - całościowy system ciepłego montażu okien, który chętnie prezentujemy przedstawicielom branży. Wierzymy w to, iż niedługo montaż trójwarstwowy stanie się standardem. Dlatego na jego promocję poprzez działania edukacyjne przeznaczamy znaczącą część naszego budżetu marketingowego" mówi Michał Sawicki, kierownik działu technicznego w firmie Soudal.

Obok prezentacji dotyczących okien, drzwi i fasad, z należącymi do nich technologiami, komponentami i elementami konstrukcyjnymi targi Fensterbau/Frontale są także okazją do przekazania wiedzy merytorycznej. Spotkania i seminaria dla wybranych grup docelowych to szansa na wymianę doświadczeń zawodowych oraz zdobycie dodatkowej cennej wiedzy.

Pokazy specjalne, organizowane przez zrzeszenia branżowe i czołowe instytucje branży, oferują również możliwości zdobywania przydatnych informacji dotyczących aktualnych trendów.

Soudal to największy na świecie producent pian poliuretanowych oraz czołowym dostawcą mas uszczelniających, klejów i wyrobów chemii dachowej.

źródło i zdjęcie: Soudal

Firma Soudal