Plast-Box produkuje opakowania dla środków ochrony drewna

Dodano: wtorek, 15 maja 2012 12:19

Plast-Box SA produkuje opakowania dla środków ochrony drewna marki Altax i Unicell. Spółka od ponad 10 lat realizuje projekty plastikowych pojemników dla firm specjalizujących się w produkcji ekologicznych środków do ochrony drewna.

Dbałość o wysoką jakość produktu i względy estetyczne sprawiły, że parterami biznesowymi słupskiej spółki Plast-Box zostają uznane marki z kraju i zagranicy.

Plast-Box SA co raz intensywniej rozwija zakres współpracy z polskimi firmami z sektora budowlanego. W portfelu kontrahentów słupskiej spółki z branży budowlanej istotne miejsce zajmuje marka Altax. Kooperację obu firm zapoczątkowały testowe dostawy w 2010 r. Rok później wdrożono już pierwsze projekty obejmujące około 30 tysięcy opakowań, w tym przede wszystkim pięcio- i dziesięciolitrowe wiadra zdobione w technologii IML.

"Wysoka jakość oferowanych produktów oraz dbałość o wizerunek rzetelnego dostawcy przyczyniła się do zwiększenia zakresu dotychczasowej współpracy Plast - Box SA z marką Altax. W efekcie, do końca kwietnia, klient ten zakupił trzykrotnie więcej opakowań, niż przez cały 2011 r. Takie zaufanie ze strony doświadczonego partnera biznesowego to zarówno wyraz uznania dla naszej pracy, jak i podstawa do optymistycznych prognoz finansowych na najbliższy sezon" komentuje Artur R. Skonieczny, dyrektor sprzedaży eksportowej w spółce Plast-Box SA.

Słupska spółka giełdowa intensywnie pracuje nad realizacją nowych projektów opakowań zdobionych w technologii IML dla środków ochrony drewna produkowanych przez renomowaną firmę Unicell.

"W kwietniu br. wprowadziliśmy na rynek pierwsze opakowania do kolejnej serii preparatów ochronnych marki Unicell. Produkty z linii "Lux Decor Plius Impregnantas" dostępne są już na rynku w pojemnikach 1, 5 oraz 10L z etykietami IML. Łączna dostawa dla Unicell wyniosła prawie 50 tysięcy opakowań. Jest to z pewnością obiecujący początek nowej formy współpracy z parterem, którego, do tej pory, Plast-Box SA zaopatrywał przede wszystkim w opakowania do różnego rodzaju farb. Najnowsze zamówienie otwiera obu stronom możliwości zaistnienia w kolejnym sektorze budowlanym obdarzonym dużym potencjałem" dodaje dyrektor sprzedaży eksportowej w spółce Plast-Box SA.

źródło i zdjęcie: opakowania.plast-box.com