Austrotherm edukuje uczniów szkół budowlanych

Dodano: środa, 04 lipca 2012 08:45

Organizowane od kilku lat przez Austrotherm szkolenia dla uczniów szkół budowlanych, regularnie gromadzą wierne grono przyszłych specjalistów branży budowlanej. Spotkania mają na celu przekazanie wiedzy teoretycznej z zakresu termoizolacji budynków i rozwiązań energooszczędnych oraz nabycie przez uczniów umiejętności praktycznych.

Warsztaty, podczas których Austrotherm edukuje uczniów szkół budowlanych, stanowią również ciekawe uzupełnienie i rozszerzenie dotychczasowych wiadomości oraz konfrontację z nowoczesnymi technologiami, o których nie można przeczytać w szkolnych podręcznikach.

"Inwestycja w edukację młodzieży oraz budowanie ich świadomości na temat energooszczędnych rozwiązań termoizolacyjnych, pozwoli im w przyszłości na dokonanie mądrego wyboru. Z roku na rok rośnie przekonanie, że użycie materiałów bardzo dobrej jakości szybko przyniesie wymierne korzyści inwestorowi" podkreśla prowadzący spotkania Marcin Feliks, doradca techniczny firmy Austrotherm.

Aby zgłosić swoją szkołę do udziału w bezpłatnych szkoleniach Austrotherm, wystarczy uzgodnić termin z działem technicznym producenta fasadowych profili podparapetowych pod numerem telefonu: 33 844 70 48 49.

źródło i zdjęcie: Austrotherm