Rockwool RoadShow w trasie

Dodano: czwartek, 05 lipca 2012 10:55

Pierwsza tura Rockwool RoadShow już się obyła - teraz szykuje się kolejna edycja. 9 lipca 2012 r. Mobilne Centrum Szkoleniowe ruszy edukować kolejne rzesze fachowców. Rockwool od kwietnia br. w niecodziennej formie profesjonalnie szkoli i prezentuje swoje produkty. Już ponad 360 wykonawców uzyskało certyfikaty w zakresie ocieplania skalną wełną mineralną.

Rockwool RoadShow jest spektakularną prezentacją - ma niepowtarzalny i praktyczny charakter. Podczas pokazów izolacji ścian zewnętrznych prowadzonych przez Doradców Technicznych Rockwool, uczestnicy mogą sami ocenić produkt i zweryfikować fakty dotyczące skalnej wełny mineralnej. Firma odwiedziła do tej pory 15 miast - od Zielonej Góry po Suwałki. Szkolenia zostały przeprowadzone w aż 31 miejscach (w marketach budowlanych, składach i hurtowniach budowlanych). W tym czasie Mobilne Centrum Szkoleniowe Rockwool odwiedziło około 1500 osób.

Podczas wiosennej odsłony Rockwool RoadShow można było zobaczyć prezentacje właściwości skalnej wełny mineralnej jak również samemu wykonać izolację ściany zewnętrznej. Dodatkowo szkolenie kompleksowo poruszało zagadnienia dotyczące wykonania izolacji ścian zewnętrznych, poddaszy użytkowych i podłóg pływających. Rockwool postawił także na szeroką interakcję - doradzał indywidualnie i zatroszczył się o rodziny z dziećmi, gwarantując także najmłodszym możliwość miłego spędzenia czasu.

"Z doświadczenia wiem, że udział w takich akcjach to cenne doświadczenie dla fachowca. Firmę Rockwool znam i cenię, więc wiedziałem, że mogę liczyć na wysoką jakość prezentacji. Ale przyznam szczerze, że najbardziej spodobało mi się to, że mogę zabrać ze sobą moją sześcioletnią córeczkę, która świetnie spędziła czas" podkreśla wykonawca z Białegostoku.

Kolejna odsłona Rockwool RoadShow wzbogaci się o nowy element: szkolenie z nowego systemu ECOROCK FF - pierwszego w Polsce kompletnego systemu ociepleń ścian zewnętrznych pochodzącego od jednego producenta. Podczas prezentacji będzie można dowiedzieć się na temat szczegółów technicznych systemu, jak również wykonać samemu elewację ściany.

"ECOROCK FF daje możliwość realizacji wszystkich, nawet najśmielszych pomysłów w tworzeniu elewacji wymarzonego domu i mamy zamiar pokazać to podczas kolejnych spotkań - mówi Andrzej Taradyś, doradca techniczny Rockwool Polska".

Rockwool RoadShow zaczyna kolejną objazdową edycję szkoleń 9 lipca br. w Rzeszowie. Objedzie niemal całą Polskę - Mobilne Centrum Szkoleniowe będzie można odwiedzić w siedzibach wybranych partnerów handlowych firmy (np. Leroy Merlin, Obi, Castoramie, ale także w wielu hurtowniach i składach budowlanych.

źródło i zdjęcie: Rockwool

Firma ROCKWOOL