ISOVER wyróżniony tytułem Marki Wysokiej Reputacji - PremiumBrand

Dodano: wtorek, 17 lipca 2012 07:37

Znaczenie reputacji wzrasta, ponieważ ludzie oczekują od ulubionych marek głębszych wartości związanych z etyką działania, profesjonalną obsługą czy wrażliwością ekologiczną. W badaniu PremiumBrand 2012, przeprowadzonym po raz pierwszy na grupie specjalistów rynku budowlanego, ISOVER otrzymał wysoki wynik, świadczący o głębokim zaufaniu do tej marki.

Reputacja marki odgrywa bardzo ważną̨ rolę przy wyborze produktu czy usługi przez klienta. Jej podstawą jest zaufanie, którym ankietowani biorący udział w badaniu PremiunBrand obdarzyli ISOVER, wskazując go marką Wysokiej Reputacji. Ocenę reputacji w badaniu przeprowadzono w oparciu o następujące aspekty: "trwały", "godny polecenia", "warty swojej ceny", "funkcjonalny".

Reputacja jest podstawowym kryterium branym pod uwagę przy wyborze produktów naszej marki. W odróżnieniu od "wizerunku" skupionego na jej charakterystyce, "reputacja" jest zawsze powiązana z oceną. Uważnie słuchamy i dopasowujemy wszelkie działania do oczekiwań naszych Klientów, dlatego w codziennej działalności staramy się dbać przede wszystkim o ich potrzeby. Pozytywna opinia ludzi używających naszych produktów stanowi dla nas ogromne wyróżnienie. Jednocześnie potwierdza właściwy kierunek rozwoju naszej marki, mówi Olga Mazurek, Kierownik Marki i Komunikacji oraz Rzecznik Prasowy ISOVER. Długofalowe budowanie reputacji ISOVER polega na trwałym zaangażowaniu w projekty dotyczące energooszczędności i propagujące ekologiczne postawy. Proekologiczne inicjatywy ISOVER w Polsce dotyczą m.in. udziału w projekcie "Klimat i Energia" organizacji WWF Polska. Ponadto w 2012 r., kiedy gliwicka siedziba firmy została poddana modernizacji, spełniającej najbardziej restrykcyjne wymogi dotyczące energooszczędności, ISOVER został partnerem Programu Komisji Europejskiej "GreenBuilding". Należy także zaznaczyć, iż wzrost świadomości ekologicznej i społecznej odpowiedzialności biznesu ma swój początek od produktu - ISOVER Multimax 30, który jest najlepszym na świecie produktem izolacyjnym z wełny mineralnej, dodaje Mazurek.

Projekt PremiumBrand od 2006 r. bada reputację marek wśród konsumentów i otoczenia biznesowego. Certyfikaty VII edycji badania wręczono markom i firmom wysokiej reputacji 11 lipca 2012 r., podczas gali w Mazowieckim Centrum Kultury i Sztuki. Organizatorem wydarzenia jest Central European Quality Institute - brand grupy MMT Management. Za realizację badania odpowiadał instytut badawczy MillwardBrown SMG/KRC, którego specjaliści rokrocznie analizują specjalistyczne branże. Badanie stanowi jedyne na polskim rynku rozwiązanie, które w tak szeroki sposób sprawdza reputację marek w społeczeństwie i firm w otoczeniu biznesowym.

źródło i zdjęcia: Isover