Strop ma znaczenie! Dokonaj właściwego wyboru...

Dodano: poniedziałek, 10 września 2012 12:38

Firma KONBET we współpracy z ekspertami budowlanymi przygotowała kompendium wiedzy o dostępnych rozwiązaniach stropowych. Dowiedzieć się z niego można między innymi, jak wybrać odpowiedni strop, aby służył przez długie lata, spełniał wymogi ekologii oraz energooszczędności.

W domach jednorodzinnych przez dach "ucieka" od 10 do 15% ciepła. W związku z tym, właściwie dobrany strop powinien spełniać termoizolacyjne oczekiwania przyszłych mieszkańców. Zastosowanie energooszczędnych rozwiązań stropowych może w istotny sposób przyczynić się do polepszenia klasy energetycznej budynku, dzięki czemu jego eksploatacja będzie pochłaniała mniej kosztów związanych z ogrzewaniem. Dobrze wybrany strop powinien zapewnić mieszkańcom komfort cieplny, akustyczny oraz wygodę użytkowania. Dlatego - właściwy wybór ma znaczenie!

W tym celu powstał "Poradnik Klienta", lektura stworzona z myślą o osobach budujących dom. Znajdują się w nim informacje o zaletach i wadach dostępnych rozwiązań stropowych oraz rady, które mogą pomóc w podjęciu dobrej, świadomej decyzji. Szczególnie przydatne mogą być zestawienia kosztów różnych systemów stropowych oraz Karta Oceny Systemu Stropowego, które pozwalają na pełną orientację w dostępnych na polskim rynku rozwiązaniach oraz ich porównanie i wybór najlepszej opcji.

"Poradnik Klienta" jest częścią akcji edukacyjnej prowadzonej przez firmę KONBET pt. "Strop ma znaczenie". Ma ona na celu uświadomienie konsumentom idei zakupu systemu stropowego gwarantującego komfort cieplny, akustyczny i użytkowy na długie lata.

Przewodnik dostępny jest do pobrania w formacie PDF ze strony firmowej KONBET www.konbet.com.pl

źródło i zdjęcie: Konbet