Nowy wzornik kolorów tynków i farb do elewacji budynków

Dodano: środa, 12 września 2012 09:58

Termo Organika, producent kompletnego systemu ociepleń Platinum, udostępniła na stronie internetowej swój nowy wzornik kolorów tynków i farb do elewacji budynków. Paleta barw składa się z prawie 300 propozycji.

Efektowna i efektywna, bo oszczędzająca energię elewacja to kombinacja odpowiednio skonfigurowanych komponentów systemu Platinum w tym tynków, ale również prawidłowo dobranych kolorów. Przyjazny w obsłudze nowy wzornik kolorów tynków i farb do elewacji budynków to kolejny intuicyjny program na firmowej stronie www.termoorganika.com.pl ułatwiający wybór materiału dopasowanego do indywidualnych potrzeb.

Kolorowy świat tynków i farb Termo Organiki oparty na prawie 300 barwach gwarantuje realizację oryginalnej fasady dopasowanej do bryły budynku, otoczenia i charakteru jego użytkowników. Oprócz tradycyjnych kolorów farb i tynków przygotowaliśmy również 40 propozycji specjalnych wzorów tynku mozaikowego lub inaczej mówiąc dekoracyjnego, mówi Krzysztof Krzemień z Termo Organiki W naszej szerokiej palecie barw mamy kolory najczęściej preferowane przez inwestorów, te najbardziej trendy jak i te bardziej oryginalne dla klientów z artystycznym, wysublimowanym gustem.

Łatwy wybór kolorów to nie wszystko. Nowoczesny proces technologiczny produkcji oraz uznany system kontroli jakości Termo Organiki gwarantuje inwestorom wysokiej klasy, pewny materiał cechujący się wyjątkową trwałością kolorów. Integralne zastosowanie tynków i farb w markowym systemie Platinum zapewnia wykonanie profesjonalnego docieplenia budynku, które gwarantuje oszczędności na ogrzewaniu przez cały okres jego użytkowania.

źródło i zdjęcie: Termo Organika