Ocieplasz dom? Odbierz bon o wartości 1000 zł na meble

Dodano: czwartek, 21 marca 2013 14:27

"Zaproś ciepło do środka" to hasło nowej promocji dla osób budujących lub termomodernizujących swój dom. Do czterech podstawowych korzyści skalnej wełny mineralnej Rockwool - bezpieczeństwa pożarowego, komfortu akustycznego, ekologii i pewności zwrotu inwestycji - dochodzi jeszcze jedna: bon na meble firmy VOX. Co zrobić, aby skorzystać z oferty?

Warunki promocji w ROCKWOOL

Promocja obejmuje szeroki wachlarz produktów ROCKWOOL do izolacji poddaszy, ścian zewnętrznych oraz działowych. Przy zakupie za minimum 4.000 zł należy wysłać otrzymany w miejscu zakupu (lub ściągnięty ze strony promocyjnej) kupon wraz z kserokopiami dowodów zakupu (można zsumować maksymalnie 3). Dostępna jest także droga elektroniczna: wystarczy wypełnić odpowiedni formularz na stronie www.wiecejnizskala.pl i załączyć zeskanowane dokumenty zakupu.

Wysokość bonu na meble VOX zależy od wartości zakupionych produktów promocyjnych. Kupując wełnę za minimum 4.000 zł, klient otrzyma do wykorzystania 400 zł. Z kolei od 10 000 zł wzwyż obowiązuje już bon na 1.000 zł.

Promocja trwa do 30 września 2013 r. Obejmuje wszystkie hurtownie, składy i markety budowlane, w których dostępne są produkty ROCKWOOL, wyjaśnia Łukasz Glapa, dyrektor marketingu ROCKWOOL Polska.

Dlaczego warto izolować dom?

Efektywność energetyczna to jeden z ważniejszych parametrów nowoczesnego budownictwa.

Prawidłowa izolacja to nic innego, jak szybko zwracająca się inwestycja. Skalna wełna mineralna wyróżnia się nie tylko świetnymi właściwościami termoizolacyjnymi. Nie wszyscy wiedzą, że nasze produkty są całkowicie niepalne i doskonale wyciszają wnętrza. To pewny i ekologiczny sposób na znaczne oszczędności w sezonie grzewczym. Teraz, dzięki współpracy z VOX, możemy zaoferować klientowi jeszcze więcej, dodaje Glapa.

Więcej o szczegółach promocji na stronie www.wiecejnizskala.pl. To część kampanii informacyjnej ROCKWOOL, ukazującej korzyści z wyboru odpowiedniej izolacji. Dla zainteresowanych udostępniono także specjalną infolinię pod numerem 801 310 320.

źródło i zdjęcie: Rockwool