Nowa siedziba Caparol Polska

Dodano: poniedziałek, 30 września 2013 13:26

Sukcesywnie zwiększająca się produkcja, a co za tym idzie sprzedaż, wymagają profesjonalnego wsparcia wykwalifikowanych specjalistów. Tylko przez ostatnie 5 lat, liczba pracowników Caparol Polska wzrosła o blisko 50 osób.

Wszystko to sprawia, że dotychczasowa siedziba stała się niewystarczająca i nie dość komfortowa dla tak dynamicznie rozwijającej się firmy, jaką jest Caparol Polska. Nowa siedziba Caparol Polska mieści się na ulicy Puławskiej 393, w ścisłym centrum warszawskiego Ursynowa. Nowoczesne, przestronne wnętrze budynku zyskało elegancki wystrój biura typu "open-space". Dzięki przemyślanym rozwiązaniom i nietuzinkowej aranżacji, to niepozorne miejsce przemieniło się efektowną i jedyną w swoim rodzaju "kwaterę główną" Caparol Polska.

Wyróżniający się nowoczesną elewacją biurowiec klasy "A", ma 3 kondygnacje i łącznie blisko 1300 m2 powierzchni. Projekt wnętrze biurowca oraz oryginalnej kolorystyki został zaprojektowany przez Biuro Architektoniczne INDESIGN oraz panie dekoratorki: Magdę Borowiak i Sylwię Michalską – znane widzom z takich programów jak Dekoratornia czy Szybkie Metamorfozy. Większą część nowej centrali Caparol Polska zajmują powierzchnie typu "open space", które zostały zaplanowane w sposób gwarantujący komfort i wygodę pracy.

Efektowna, niebanalna aranżacja pozwoliła na uzyskanie nie tylko najwyższej estetyki i idealnej harmonii nowoczesnych pomieszczeń biurowych, ale również doskonałej komunikacji wewnętrznej. Odpowiednie materiały i sprzęty, zapewniają maksymalną wygodę pracy naszych specjalistów. Trzy sale konferencyjne zlokalizowane na różnych kondygnacjach i zostały wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny i umożliwią zorganizowanie zarówno kameralnych spotkań warsztatowych, jak i dużych konferencji biznesowych.

źródło i zdjęcie: Caparol Polska

Firma Caparol
 

Powiązane artykuły

» Pociąg do sztuki Caparol