Obliczaj izolacje techniczne z PAROC Calculus

Dodano: niedziela, 16 czerwca 2013 00:00

Paroc wprowadza na rynek PAROC Calculus - nowy, zaawansowany program do obliczania izolacji technicznych. PAROC Calculus pozwala na korzystanie z programu nawet osobom, które nie są zaznajomione z takim oprogramowaniem.

Energooszczędne i przyjazne dla środowiska rozwiązania są dziś koniecznością przy projektowaniu izolacji zarówno budynków mieszkalnych, jak i przemysłowych. Dzięki PAROC Calculus można obliczyć optymalne rozwiązanie dla izolacji technicznych (rur, kanałów, zbiorników, itp.). Program bierze pod uwagę takie czynniki, jak straty ciepła, temperatura otoczenia i spadek temperatury w rurach, kanałach HVAC i zbiornikach zgodnie z normą EN ISO 12241.

Calculus pozwala na korzystanie z programu nawet osobom, które nie są zaznajomione z takim oprogramowaniem. Program oferuje możliwość tworzenia własnej bazy danych produktów i zapisywanie obliczeń dla całego projektu. Calculus jest dostępny w dwóch wersjach - internetowej lub w wersji do pobrania o zwiększonej funkcjonalności.

Program PAROC Calculus oferuje możliwość tworzenia własnej bazy danych produktów i zapisywanie obliczeń dla całego projektu. Calculus jest dostępny w dwóch wersjach - internetowej lub w wersji do pobrania o zwiększonej funkcjonalności.

źródło i zdjęcie: Paroc Polska sp. z o.o.