Nowy katalog Pfleiderer – funkcjonalny i inspirujący

Dodano: czwartek, 31 października 2013 09:42

Pod  koniec października 2013 r. ukazał się nowy zbiorczy katalog produktowy Pfleiderer, zawierający przegląd całej oferty firmy, zaczynając od płyt meblowych, a kończąc na płytach budowlanych mfp®.

W myśl hasła „Inspirations close to you” to nowe wydawnictwo Pfleiderer ma nie tylko zawierać najważniejsze informacje o ofercie, ale także podpowiadać jak w ciekawy sposób wykorzystać materiały firmy do wykonania aranżacji wnętrz lub mebli. Na ponad 186 stronach znajdziemy nie tylko zdjęcia dekorów oraz ich tabelaryczne zestawienia prezentujące wymiary, struktury i komplementarność wzorniczą.

O atrakcyjności katalogu świadczy przede wszystkim duża ilość zdjęć aranżacyjnych prezentujących zastosowanie materiałów Pfleiderer w praktyce. Innowacyjnym pomysłem jest dział „Pfleiderer Home Interior”, w którym zaprezentowanych zostało sześć najczęściej spotykanych stylów urządzenia wnętrz mieszkalnych oraz propozycje dekorów z oferty Pfleiderer, które pasują do każdego z nich.

Chcieliśmy zaprezentować naszą ofertę w sposób odzwierciedlający naszą filozofię działania. Jesteśmy świadomi panujących w sferze wyposażenia wnętrz tendencji, szybko reagujemy na ich pojawianie się, wprowadzając kolejne nowości, mamy wiele ciekawych pomysłów na to, jak można kreatywnie wykorzystać nasze materiały. Ten katalog daje temu wyraz, mówi Małgorzata Barańska, dyrektor marketingu Pfleiderer Grajewo S.A. Osoby zainteresowane zamówieniem nowego katalogu mogą to zrobić za pośrednictwem strony www.pfleiderer.pl

źródło i zdjęcie: Pfleiderer