ISOVER wspiera aukcję charytatywną

Dodano: czwartek, 27 marca 2014 14:22

"Budujemy radość dzieciom" to aukcja charytatywna, która ma zachęcić do pomagania najmłodszym. Organizatorzy zaplanowali licytację, z której dochody przeznaczą na rzecz budowy Centrum Opieki Wyręczającej dla Przewlekle i Nieuleczalnie Chorych Dzieci w Krakowie. ISOVER chętnie wsparł tak szczytny cel. A co licytujemy?

Przedmiotem tej szlachetnej aukcji jest drewniany dom z bogatym wyposażeniem. To budynek mieszkalny, całoroczny, nowocześnie urządzony, pełen nowatorskich technologii. Cena wywoławcza to 20.000 złotych, (+ 8% VAT), a minimalne postąpienie wynosi 500 złotych. Dzięki chętnie dołączającym do akcji sponsorom faktyczna wartość domu wynosi około 70.000 złotych, a więc znacznie więcej niż cena, od której rozpoczyna się licytacja. Marka ISOVER zaoferowała swoje materiały izolacyjne.

Chętnie wzięliśmy udział w projekcie "Budujemy radość dzieciom". Dla ISOVER to szansa, aby bezinteresownie pomóc i zaproponować to, co robimy najlepiej. Dlatego zdecydowaliśmy charytatywnie ocieplić cały budynek, oddając organizatorom nasze izolacje cieplne. Mamy wielką nadzieję, że drewniany dom osiągnie wysoką cenę, w końcu cel jest szczytny, mówi Sławomir Kocur Kierownik Produktu ISOVER.

To już druga edycja aukcji charytatywnej "Budujemy radość dzieciom" - w poprzedniej dom udało się sprzedać aż za 59.000 złotych. Tegoroczny projekt będzie można obejrzeć 25 i 26 kwietnia 2014 r. podczas 42. Targów Budownictwa w Centrum Targowym Chemobudowa w Krakowie. Drugiego dnia odbędzie się także uroczysty finał aukcji. Licytować można już od 1 kwietnia, drogą mailową.

Więcej na temat aukcji oraz organizatorów na www.budujemyradoscdzieciom.pl.

źródło i zdjęcie: ISOVER